اولین دوره مسابقات هات داگ خوری

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از نامه نيوز؛ همه ساله در جهان مسابقات هات داگ خوری با حضور مردم برگزار میگردد که امسال گروهی از دانشجویان فارغ‌التحصیل دانشگاه شریف جهت فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک با راه اندازی سایت irevents.ir قصد برگزاری رویدادهای نو و تازه در ایران را دارند که با مذاکره صورت گرفته با مجموعه رستوران‌های زنجیره‌ای شیلا که با برند هات داگ سفارشی معروف است، این اتفاق را برگزار خواهند کرد.


هدف از برگزاری این مسابقه: ایجاد روحیه سرزندگی و هیجان در میان مردم است و نظر به تفریح غذای روح است این مسابقه میتواند کمی شادی و هیجان در مردم ایجاد نماید

زمان مسابقه: زمان مسابقه شهریور ماه امسال خواهد بود. این مسابقات در دو مرحله مقدماتی و فینال برگزار خواهد شد. مرحله مقدماتی در شعبات مختلف رستوران برگزار می شود شرکت کنندگان ۵ دقیقه زمان دارند تا هات داگ بخورید و هرکسی هات داگ بیشتری میل نماید به مرحله فینال راه پیدا می کند.

مرحله فینال در بام توچال: مسابقه فینال بسیار متفاوت نسبت به مرحله مقدماتی برگزار خواهد شد. از میان افراد برتر در دور مقدماتی، افرادی که بیشترین تعداد هات داگ را بخورند، تعداد ۲۰ نفر از آنها به این مرحله راه پیدا خواهند کرد. این بار زمان مسابقه ۱۲ دقیقه و هات داگ بدون نان و سس و مخلفات میباشد.

جوایز این مسابقه: نفر اول در این مسابقه برنده ده میلیون ریال و نفر دوم شش میلیون ریال و نفر سوم چهار میلیون ریال خواهد شد. وبه مابقی افرادی که به مرحله فینال راه پیدا کرده اند هدایایی نفیس تعلق خواهد گرفت.
هزینه برگزاری: تماما از درآمد ثبت نام پیش بینی شده و در صورت جذب اسپانسر این رویداد با شکوهتر برگزار خواهد شد

تا کنون ۱۷۸ نفر در این مسابقه ثبت نام نمودند و زمان ثبت نام تا پایان مرداد ماه ادامه دارد.

به گزارش فارسي مچ، يكي از بخش هاي جانبي اين مسابقه، مسابقه عكاسي مي باشد.
برای ثبت نام در این مسابقه کافیست به سایت مسابقه به آدرس WWW.IREVENTS.IR مراجعه نموده و پس از تکمیل مشخصات و انتخاب شعبه، ثبت نام خود را تکمیل و کد رهگیری دریافت نمایید.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.