مسابقه کتابخوانی هفتم تیرماه

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از يزد‌رسا؛ مسابقه اینترنتی کتابخوانی ویژه بزرگداشت هفتم تیر از امروز در پایگاه اطلاع رسانی دفتر امور بانوان و خانواده استان یزد آغاز شد.
به گزارش خبرنگار فارسي مچ، مریم عبدالحسین زاده اظهار داشت: مسابقه اینترنتی آشنایی با سیره زندگانی شهید بهشتی(ره) بر روی پایگاه اطلاع رسانی دفتر امور بانوان و خانواده استان قرار گرفته است.

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استان یزد افزود: ” خاطرات ماندگار” عنوان کتابی است که متن آن روی این پایگاه به آدرس www.banovan.ostanyazd.ir قابل دسترس برای همه عموم علاقه مندان اعم از زن و مرد است.
وی گفت: علاقه مندان پس از مطالعه کتاب از ۹ تیرماه به مدت ۱۰ روز فرصت دارند تا پس از ثبت نام در سایت به سؤالات چهار گزینه ای که به صورت تصادفی برای هر شرکت کننده نمایش داده می شود شرکت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.