مسابقه اینترنتی شرح مفاهیم زیارت آل یس

0

به گزارش «فارسي مچ» ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور جشنواره مهر بیکران با موضوع زيارت آل ياسين را برگزار مي كند.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، همزمان با نیمه مبارک شعبان و در راستای گسترش فرهنگ رفیع مهدویت، ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با همکاری دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کرمانشاه و نیز کانون فرهنگی و هنری حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام (کانون تخصصی عترت) استان کرمانشاه، دومین جشنواره مهر بیکران را با برنامه های متنوع فرهنگی مذهبی برگزار می کند.

برنامه های جشنواره:

1- قرائت زیارت آل یس در کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در شب و روز نیمه شعبان.

2- قرائت زیارت آل یس در حداقل 3000 کانون فرهنگی هنری مساجد کشور در روزهای جمعه بعد از نماز مغرب و عشاء (از نیمه شعبان تا 9 ربیع الاول).

3- طرح هزاران ختم قرآن کریم از نیمه شعبان (3 تیرماه 1392) تا 9 ربیع الاول (21 دی ماه 1392) و اهداء ثواب آن به ساحت مقدس حضرت ولیعصر (عج) جهت سلامتی و تعجیل در امر فرج آن حضرت.

4- طرح ختم میلیون ها ذکر صلوات با نیت سلامتی و تعجیل در امر فرج امام زمان (عج).
علاقمندان برای شرکت در دو بخش 3 و 4 می توانند از سوم تیرماه با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی جوانان مساجد به آدرس www.javananemasajed.ir اقدام به ثبت نام نمایند و یا با ارسال پیامک (شامل: نام، نام خانوادگی، استان، شهر و اعلام تعداد ختم قرآن و یا ذکر صلوات) به شماره 10008940831 آمادگی خود را جهت شرکت در این طرح اعلام نمایند.

5- مسابقه اینترنتی شرح مفاهیم زیارت آل یس
علاقمندان جهت شرکت در مسابقه و دسترسی به منبع مسابقه می توانند از 19 تیرماه تا 19 آذرماه (مصادف با ولادت باسعادت حضرت امام موسی کاظم علیه السلام) به پایگاه اطلاع رسانی جوانان مساجد به آدرس www.javananemasajed.ir مراجعه نمایند.

6- مسابقه خوشنویسی از عبارات زیارت آل یس

شرایط و قوانین مسابقه:

• رشته های مسابقه شامل نستعلیق، ثلث و نسخ می باشد.

• هر هنرمند مجاز به ارسال 3 اثر در یک نوع خط می باشد.

• کلیه آثار می بایست با احتساب حاشیه در اندازه های (35*25 و 35*50 ) بدون قاب ارسال شوند.

• نمایشگاهی از آثار منتخب بر اساس نظر هئیت داوران برگزار خواهد شد.

• بر اساس نظر هئیت داوران، به آثار منتخب هدایایی تعلق خواهد گرفت.

• به کلیه هنرمندان که آثارشان مورد تائید هئیت داوران قرار گیرد، گواهی شرکت در مسابقه اعطا خواهد شد.

• دبیرخانه جشنواره هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت وارد شده به آثار ارسالی را نخواهد پذیرفت و مسئولیت آثار پس از دریافت و ثبت در دبیرخانه به عهده دبیرخانه می باشد.

• دبیرخانه مجاز است از آثار ارسال شده به صور مختلف (فیلم، کتاب، عکس و …) استفاده نمایند.

** لذا از کلیه علاقمندان خواهشمند است حداکثر تا تاریخ 19 آذرماه 1392 آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی: استان کرمانشاه- سنقر کلیایی- خیابان مهدی موعود (عج)- مسجد حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام ارسال نمایند یا آثار خود را از طریق پست الکترونیک mehrebikaran@javananemasajed.ir برای دبیرخانه ارسال نمایند.

توضیح مهم: ضوابط و شرایط شرکت در بخش های دیگر این جشنواره از جمله مسابقات حفظ زیارت آل یس، وبلاگ نویسی و …. حداکثر تا پایان ماه شعبان اعلام خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.