مسابقه کتابخوانی مهدویت

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري فارس؛ مسابقه کتابخوانی «نوید امن و امان» اثر آیت‌الله صافی گلپایگانی به مناسبت نیمه شعبان برگزار می‌شود.

مسعود دریس معاون طرح و برنامه بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) با اشاره به آغاز مسابقه کتابخوانی به مناسبت نیمه شعبان در پورتال جامع مهدویت، ابراز داشت: شرکت در مسابقه برای آن دسته از اعضایی است که مشخصات خود را در صفحه شخصی تکمیل کرده باشند.

وی ادامه داد: کلیه علاقه‌مندان شرکت در مسابقه می‌توانند با مراجعه به پورتال مهدویت و ثبت‌نام از طریق سایت و تکمیل اطلاعات شخصی خود در مسابقه شرکت کنند.

دریس آخرین مهلت برای شرکت در مسابقه را 7 تیرماه جاری بیان کرد و گفت: به 14 برگزیده این مسابقه، به قید قرعه کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا خواهد شد، البته کسانی که حداقل به 18 سؤال مسابقه پاسخ صحیح بدهند، وارد قرعه‌کشی می‌شوند.

وی افزود: مسابقه کتاب اینترنتی از کتاب ارزشمند «نوید امن و امان» تألیف آیت‌الله لطف‌الله صافی گلپایگانی که توسط انتشارات بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) منتشر شده است، به صورت رایگان در پورتال برای اعضا قابل دریافت است.

علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه کتابخوانی می‌توانند به پورتال جامع مهدويت به آدرس www.mahdaviat.ir مراجعه نمايند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.