مسابقه وبلاگ نویسی كتابخانه های عمومی

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايسنا؛ رییس اداره برنامه ریزی ، انجمن‌ها و مشارکت‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان گفت: این اداره کل در نظر دارد اولین مسابقه بزرگ وبلاگ نویسی كتابخانه های عمومی استان را برگزار نماید.

حسن عینی با اشاره به این‌که هدف از برگزاری این مسابقه تشویق کتابداران برای وبلاگ نویسی و ایجاد وبلاگ برای کتابخانه‌ها و بهبود کیفیت وبلاگ های موجود است اظهار داشت: تمامی کتابخانه‌های استان اعم از نهادی و مشارکتی می‌توانند  در این مسابقه  وبلاگ خود را ارائه کنند.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند تا تاريخ 10 مردادماه سال جاری در قالب فایل تعیین شده، آدرس وبلاگ و مشخصات خود را به اداره كل اعلام نمایند.
عینی با اشاره به اینکه برندگان مسابقه همزمان با عید سعید فطر معرفی و تقدیر می‌شوند افزود: به پنج وبلاگ برتر به رسم یادبود هدایای ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.
به گفته وی مرتبط بودن و جذاب بودن آدرس و عنوان وبلاگ ، محتوا، خلاقیت، رعایت اصول نگارشی و برزو رسانی  وبلاگ برخی از معيارهای داوری برای انتخاب آثار برتر تعیین شده است.

براي دريافت فرم ثبت نام مي توانيد به سايت اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان اصفهان به آدرس www.isfahan.iranpl.ir مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.