مسابقه وبلاگ نویسی ادبی انتظار

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري مهر؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هشترود گفت : اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هشترود به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم( ص) و در آستانه ماه شعبان مسابقه وبلاگ نویسی ادبی انتظار برگزار می کند.

حسین ممی‌زاده افزود: بهره گیری از عنصر احساس در نهادینه کردن و ترویج  فرهنگ انتظار و  مهدویت و تبیین انتظار به عنوان عاملی تاثیرگذار و جهت بخش در زندگی فردی و اجتماعی را  از اهداف اصلی این جشنواره عنوان کرد و گفت : ترسیم زیبایی ها و جلوه های متعالی انتظار از دیگر اهداف این جشنواره است .

وی افزود: مسابقه وبلاگ نویسی ادبی انتظار دردو موضوع: انتظار و شهر من هشترود در شهرستان هشترود برگزار می شود و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشترو آشنایی با شرایط و ضوابط شرکت در مسابقه به پرتال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هشترود به آدرس www.hashtrod.ershad-as.ir مراجعه نمایند.

وی افزود: شرکت در مسابقه وبلاگ نویسی محدودیت سنی نداشته و علاقمندان می توانند جهت ارسال آثار تا تاریخ سی ام خرداد به وب سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخش مربوط به مسابقه وبلاگ نویسی مراجعه نمایند.

ممی زاده گفت : آثار ارسالی پس از بازبینی مورد داوری قرار گرفته و اسامی نفرات برتر از طریق سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر رسانه های نوشتاری و مجازی به اطلاع علاقمندان خواهد رسیدو به 3 اثر برتر در هر بخش هدایای نقدی و جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

وی افزود :  علاقمندان می تواندد جهت کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه مسابقه در هشترود – خیابان شهید رجایی – اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  هشترود مراجعه و یا با شماره تلفن 6227370-0424 تماس حاصل نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.