مسابقه عکس حضور

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري مهر؛ مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام رضا (ع) شهرستان دامغان از برگزاری مسابقه عکس حضور به مناسبت انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و یازدهمین دوره ریاست جمهوری در سطح استان سمنان خبر داد.

جواد رمضانیان  ضمن اشاره به برگزاری مسابقه عکس “حضور” در سطح استان سمنان اظهار داشت: این مسابقه به همت کانون فرهنگی و هنری امام رضا (ع) و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان برگزار می شود.
وی یادآور شد: مسابقه عکس حضور با موضوع عکاسی با دوربین تلفن همراه از حضور ملت ایران در انتخابات روز 24 خرداد خواهد بود.
وی اضافه کرد: ثبت صحنه های شور انگیز، خاطره آفرین حضور حماسی مردم ولایتمدار استان سمنان پای صندوق های اخذ رای در روز 24 خرداد از دریچه دوربین خود مردم از اهداف مهم برگزاری مسابقه عکس حضور است.
مدیر مسئول کانون فرهنگی و هنری امام رضا (ع) شهرستان دامغان خاطرنشان ساخت: ملت ایران برنده رقابت های انتخاباتی و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقلوب حماسه سیاسی مردم خواهند بود.
وی تصریح کرد: علاقمندان به شرکت در این مسابقه هنری و معنوی می توانند حداکثر پنج عکس خود را تا پایان خرداد 92 به یکی از دو آدرس Semeniha.kn@mihanmail.ir و ershaddamghan@chmail.ir ارسال کنند.
رمضانیان یادآور شد: شرکت کنندگان می توانند با هر نوع و کیفیت دوربین تلفن همراه خود در این رقابت شرکت کنند.
وی افزود: شرکت کنندگان همچنین می توانند عکس های خود را به صورت چاپ شده یا بر روی لوح فشرده به آدرس دامغان میدان فرهنگ، محله امام (ره) طبقه فوقانی حسینیه محله امام (ره) کانون فرهنگی هنری امام رضا(ع) ارسال کنند.
وی از همکاری و همراهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان در برگزاری مسابقه عکس “حضور” تقدیر کرد و گفت: به صاحبان عکسهای برگزیده جوایزی ارزنده اهدا خواهد شد.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.