مسابقه اینترنتی این عمار

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري دانشجو؛  به همت قرارگاه فضای مجازی ناحیه بسیج شهید رجایی مسابقه اینترنتی «این عمار» برگزار می‌شود.

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و به بهانه آشنایی بسیجیان و عموم مردم با فرمایشات مقام معظم رهبری، قرارگاه فضای مجازی ناحیه بسیج شهید‌ رجایی اقدام به برگزاری مسابقه اینترنتی با عنوان «این عمار» کرده است.

تمامی بسجیان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی ناحیه شهید‌ رجایی به نشانی www.rajaei.ghasam.ir در این مسابقه شرکت کنند. این مسابقه با رویکرد بصیرت‌افزایی در بین جوانان و انتخاب اصلح با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، طراحی شده است.

علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه اینترنتی «این عمار» تا تاریخ 23 خردادماه فرصت پاسخگویی به سوالات را دارند. قرارگاه مجازی ناحیه شهید رجایی، زیر نظر سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ به تازگی فعالیت خود را در حوزه مجازی آغاز کرده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.