ششمین جشنواره علامه حلی

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري مهر؛ مدیر کل پژوهش های عمومی حوزه های علمیه خواهران از اعلام فراخوان ششمین جشنواره علامه حلی در 10 موضوع خبر داد.

حجت الاسلام جواد اسماعیل نیا اظهار داشت: در راستای ترغیب طلاب به فعالیت در عرصه پژوهش ششمین جشنواره علامه حلی در 10 موضوع تفسیر علوم قرآنی، اصول فقه، ادبیات، کلام، علوم حدیث، فلسفه، منطق، اخلاق، تربیت، تاریخ اسلام و تشیع و عوم انسانی مرتبط با حوزه دین برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه  “سبک زندگی اسلامی” یکی از منویات مقام معظم رهبری است؛ بیان داشت: آثاری که در زمینه “سبک زندگی اسلامی” ارائه شود از امتیاز ویژه ای برخوردار خواهد شد.

مدیر کل پژوهش های عمومی حوزه های علمیه خواهران با اشاره به اینکه زمان ارسال آثار امسال نسبت به سال های گذشته پنج ماه کمتر است؛ ادامه داد: ششمین جشنواره علامه حلی در 2 بخش خواهران و برادرانی که حداکثر 31 سال سن دارند، آذر ماه جاری، همزمان با هفته پژوهش برگزار می شود.

وی عنوان کرد: علاقه مندان فقط تا  دهم مهر ماه فرصت دارند نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند.

مدیر کل پژوهش های عمومی حوزه های علمیه خواهران ابراز داشت: همچنین این جشنواره در اصفهان، تهران و خراسان به صورت استانی برگزار می شود و برگزیدگان آن در جشنواره علامه حلی که در قم برگزار می شود، تجلیل می شوند.

حجت الاسلام اسماعیل نیا تصریح کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را در قالب تحقیقات پایانی، پایان نامه، کتاب و مقاله به آدرس دبیرخانه ارسال کنند.

وی در این زمینه ادامه داد: خواهران ابتدا به نشانی www.whc.ir مراجعه کرده و پس از ثبت نام در سامانه فراخوان های پژوهشی از طریق همین نشانی فایل آثار خود را ارسال کنند و برادران نیز می توانند به نشانی www.helli.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام و ارسال آثار خود اقدام کنند.

مدیر کل پژوهش های عمومی حوزه های علمیه خواهران افزود:  امسال آن دسته از افرادی که در سال گذشته برگزیده شده اند نمی توانند در این جشنواره شرکت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.