هشتمین جشنواره سراسری فرهنگی هنری انتظار

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت ميانا؛ هشتمین جشنواره انتظار( با گستره کشوری) به مناسبت نیمه شعبان المعظم سال 1434 سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) در میــانه برگزار خواهد شد.

عبداللهی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه و دبیر هشتمین جشنواره فرهنگی هنری سراسری گفت: انتظار و مهدویت از ارکان مهم تفکر علوی است ،لذا گسترش فرهنگ انتظار و ترویج اندیشه مهدویت به عنوان عامل مهمی در جهت دهی زندگی فردی و اجتماعی از جمله اهداف این جشنواره می باشد.
وی افزود: این جشنواره در دو بخش شعر و خوشنویسی(نستعلیق ، شکسته نستعلیق ، نسخ ، ثلث ، نقاشی خط و نوآوری‌های خوشنویسی) برگزار خواهد شد.
گفتنی است مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره 20/4/92 می باشد .علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای-09145868406 33344472 و 3337773 تماس حاصل فرمائید.
آدرس پست الکترونیکی : entezarefaraj.miyaneh@yahoo.com

براي اطلاع از قوانين هر بخش مي توانيد به سايت اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي ميانه به آدرس www.myaneh.ershad-as.ir مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.