مسابقه کشوری وبلاگ‌نویسی زنان حماسه‌ساز

0

به گزارش «فارسي مچ» سازمان بسیح جامعه زنان استان در راستای گرامیداشت هفته مقام زن و نیز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) رزمایش وبلاگ‌نویسی زنان حماسه‌ساز را به صورت سایبری برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، این رزمایش سایبری از روز شنبه هفتم اردیبهشت‌ماه جاری تا روز جمعه 20 اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

حماسه جهاد فاطمی، نقش زنان حماسه‌ساز در کربلا، نقش حماسه‌ساز زنان ایران اسلامی قبل از مشروطه، انقلاب و دفاع مقدس و برترین حماسه‌ساز تاریخ اسلام حضرت زهرا (س) از موضوعات این مسابقه است.

نقش زنان ایران اسلامی در حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، نقش زنان ایران اسلامی در حماسه ملی، نقش زنان ایرانی در حماسه فرهنگی و سبک زندگی فاطمی از دیگر موضوعات این وبلاگ‌نویسی است.

این مسابقه به صورت کشوری اما به همت سازمان بسیج جامعه زنان استان اصفهان برگزار می‌شود، به منظور شرکت در این رزمایش بانوان می‌توانند به سایت رسمی بسیج جامعه زنان استان اصفهان به آدرس www.hijab-isf.ir مراجعه کنند.

به نفرات برتر این مسابقه کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.