جشنواره وبلاگ‌نويسی ويژه انجمن‌های اسلامی

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ جشنواره وبلاگ‌نويسی ويژه انجمن‌های اسلامی برگزار می‌شود.

به گكزارش خبرنگار فارسي مچ، جشنواره وبلاگ‌نويسی ويژه انجمن‌های اسلامی با همكاری معاونت فرهنگی اداره‌كل تبليغات اسلامی استان يزد و به همت تبيان يزد برگزار می‌شود.

جشنواره وبلاگ‌نويسی ويژه انجمن‌های اسلامی با محوريت حماسه سياسی و حماسه اقتصادی، خانواده به سبك اسلامی و ايرانی، نحله‌های انحرافی، ايثار و شهادت، عفاف و حجاب، ولايت فقيه و جنگ نرم برگزار می‌شود.

آثار ارسالی بايد درباره محورهای جشنواره بوده و حداقل 10 پست داشته باشند. هر كاربر تنها می‌تواند يك وبلاگ در مسابقه شركت دهد و آثار بايد به زبان فارسی ارائه شود.

كاربران تا 22 خردادماه سال جاری فرصت دارند تا در جشنواره وبلاگ‌نويسی ويژه انجمن‌های اسلامی شركت كنند. مهمترين معيارهای داوری شامل ارتباط موضوعی محتوای ارائه شده با موضوع‌های مسابقه، ذكر منبع برای هر مطلب، به كارگيری شيوه‌های نوين اطلاع‌رسانی مانند از فيد و اسكريپ‌های مورد نياز، به‌‌روزرسانی مستمر و منظم، معرفی لينك‌های مرتبط با موضوع وبلاگ، استفاده از المان‌های گرافيكی و تصاوير مناسب برای هر مطلب است.

همچنين استفاده از سوژه‌های پر اهميت و كمتر استفاده شده (نوآوری و ابتكار)، استفاده از اسكريپت‌های مفيد (استفاده بی‌رويه يا نابه جا از اسكريپت‌ها ممكن است امتياز منفی داشته باشد)، نظرات وبلاگ، استفاده از قالب مناسب و گرافيك مرتبط (رنگ، فونت، اندازه، طرح و…)، طبقه‌بندی و موضوع‌بندی مناسب مطالب، ميزان بازديدكنندگان، وضعيت وبلاگ در موتورهای جستجو، نوآوری و خلاقيت در بخش‌های مختلف، انتخاب عنوان و توضيح مناسب برای وبلاگ و مطالب آن، معرفی وبلاگ به صورت مختصر و مفيد از ديگر معيارهای داوری اين جشنواره به شمار می‌رود.

اهدای جوايز به سه نفر برتر در هر موضوع خواهد بود و به تمامی شركت‌كنندگان جوايز و لوح اهدا می‌شود.

http://www.iqna.ir/fa/news_category.php?IDMenu=80

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.