مسابقه قرآنی نگاره

0

به گزارش «فارسي مچ» با هدف گسترش و تعمیق مفاهیم قرآنی در بین افراد جامعه به ویژه جوانان، مسابقه تصویرگری آیات قرآن – نگاره، به همت معاونت امور فرهنگی و تربیتی وزارت ورزش و جوانان و با همکاری شبکه 2 سیما برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، این مسابقه در گروه‌های سنی 9 تا 13، 14 تا 19 و 20 تا 29، در سه بخش نقاشی، طراحی، گرافیک و در 12 مرحله با معرفی 12 آیه طراحی شده است.

هر یک از شرکت کنندگان باید نسبت به تصویرگری مفهوم آیه در اندازه کاغذ A4 یا A3 اقدام و در مهلت تعیین شده برای هر مرحله، آثار خود را به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.

مراسم اختتامیه این مسابقه یک هفته پس از آخرین مرحله مسابقه با معرفی و تجلیل از صاحبان آثار برگزیده برگزار می شود وعلاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.Negarehnama.ir مراجعه و یا با شماره تلفن های 4-22662402 تماس حاصل نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.