مسابقه عکاسی قریه من، روستای من

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايلنا؛ فرهنگسرای بهمن در نظر دارد به مناسبت فصل بهار مسابقه‌ای از مجموعه تصاویر ارسالی علاقمندان به هنر عکاسی در این مجموعه برگزار کند.

باتوجه به پشت سر گذاشتن سفر‌های نوروزی شهروندان به نقاط مختلف ایران زمین و ثبت عکس‌های زیبای طبیعت این مرز و بوم در فصل دل انگیز بهار، علاقه مندان می‌توانند مجموعه آثار خود را که با دوربین‌های دیجیتال، آنالوگ و یا تلفن همراه با موضوعات؛ زیبایی‌های خالق یکتا، فرهنگ و سبک زندگی شهروندان در نقاط مختلف کشور و زندگی در روستا را در ابعاد ٣٠×۴٠ بصورت رنگی یا سیاه و سفید در قالب لوح فشرده به گالری شماره یک فرهنگسرای بهمن تحویل و یا از طریق ایمیل به نشانی galeri_bahman@yahoo. com ارسال نمایند.
حضور در این مسابقه برای همه اقشار آزاد بوده و برای نفرات بر‌تر جوایزی از سوی برگزارکنندگان این مسابقه در نظر گرفته شده است.
مهلت ارسال آثار تا تاریخ ٣٠ اردیبهشت می‌باشد و علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۵۵٣١٢١٨٠ تماس حاصل نمایند.
آثار ارسالی برگزیده در صورت موافقت صاحب اثر چاپ شده و در نمایشگاهی که از تاریخ یک الی ٢٠ خرداد در نگارخانه فرهنگسرای بهمن برپا می‌شود به نمایش گذاشته می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.