مسابقه اینترنتی حاصل عمر امام

0

به گزارش «فارسي مچ» كانون فرهنگی و هنری تبسم دانشگاه پيام نور فريمان، مسابقه اينترنتی حاصل عمر امام (ره) را برگزار می‌كند.

گفتنی است، هدف از برگزاری اين مسابقه بسط و تعميق افكار و انديشه‌های استاد مطهری، مقابله با جنگ نرم دشمن به ويژه در فضای سايبری، بازخوانی آراء و نظريات شهيد مطهری در مورد مساله حجاب و… است.

اين مسابقه بصورت برخط (آنلاين) در سايت ويژه مسابقات كانون به نشانی www.tabassompnuf.com برگزار می‌شود و منبع سوالات مسابقه نيز كتاب ارزنده «مسئله حجاب» اثر شهيد مطهری است.

همچنين وبلاگ اطلاع‌رسانی مسابقه نيز جهت پاسخگويی به سوالات شركت‌كنندگان به نشانی

www.info-motahhari.mihanblog.com راه‌اندازی شده است و فايل الكترونيكی (pdf) كتاب مسئله حجاب نيز جهت دانلود در سايت قرار گرفته است.

اين مسابقه با همكاری و مساعدت‌های معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره كل فرهنگ‌ و ارشاد خراسان رضوی، دبيرخانه كانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی و دانشگاه پيام نور فريمان برگزار خواهد شد.

گفتنی است، كانون فرهنگی ـ هنری تبسم پيش از اين مسابقات اينترنتی «حديث غدير» و «والفجر» را به ترتيب در سطح دانشگاهی و شهرستانی برگزار كرده است كه با استقبال مواجه شده بود.

يادآوری می‌شود، اين مسابقه از تاريخ 12 ارديبهشت‌ماه سال جاری همزمان با سالروز شهادت استاد مطهری آغاز و لغايت 14 خرداد، سالروز رحلت امام خمينی(ره) ادامه دارد.

سخن سردبير: با تشكر از جناب آقاي هادي زارع كه اين خبر را براي ما ارسال نمودند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.