سومین دوره مسابقه ملی وبلاگ خرداد

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري فارس؛ سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین از علاقمندان به وبلاگ‌نویسی برای شرکت در سومین دوره مسابقه ملی وبلاگ خرداد دعوت کرد.

این استاد دانشگاه تاکید کرد: امروز کسی نه می‌تواند از قیام 15 خرداد چشم پوشی کند و به سادگی از کنار آن عبور نماید و نه از فضای مجازی و تاثیر آن بر نسل جوان بگذرد، به همین دلیل باید در این فضا وارد شد و حضور قوی داشت، همین امر سبب شد تا دو دوره موفق در برگزاری مسابقات ملی وبلاگ خرداد را پشت سر بگذاریم و در سال جاری بر آن شدیم تا سومین دوره این مسابقات را با همکاری سایر مراکز علمی،فرهنگی و هنری منطقه با قدرت هرچه تمامتر برگزار کنیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد:زمان ارسال آثار  از 12 اردیبهشت ماه همزمان با سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری تا هفتم تیر ماه سالروز شهادت آیت‌الله شهید دکتر بهشتی می‌باشد،انتخاب این زمان به دلیل گرامیداشت یاد و خاطره این دو شخصیت برجسته که از بزرگان علم و اندیشه انقلاب اسلامی می‌باشند بوده است.

بازیاری ادامه داد: داوری آثار جمع آوری شده از تاریخ  7تیر الی 22تیر صورت خواهد گرفت و جوائز مسابقه در هفته دولت و ایام شهادت شهید رجایی و شهید باهنر می‌باشد.

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین از برگزاری سه جلسه کلاس آموزشی وبلاگ نویسی محتوایی و فنی جهت ارتقاء سطح علمی و محتوایی وبلاگ‌ها خبر داد و افزود: این کلاس‌ها در تاریخ‌های 21 اردیبهشت ماه در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، 28 اردیبهشت ماه در مرکز آموزش عالی سما و چهارم خرداد ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین برگزار می‌شود.

بازیاری در پایان تصریح کرد: محورهای سومین دوره مسابقه ملی وبلاگ خرداد عبارت است از  «نقش فرهنگ و اعتقادات مردم ورامین در شکل‌گیری حماسه 15خرداد»، «نقش خانواده و بانوان در قیام 15خرداد ورامین»، «انعکاس قیام 15خرداد 42 ورامین در رسانه‌های داخلی و خارجی»، «تأثیر قیام 15خرداد بر فرهنگ و هنر کشور»، «نگاه امروز جوانان و دانشجویان به قیام 15خرداد»، «مقایسه قیام 15خرداد در ورامین با دیگر قیام‌های داخلی و خارجی» و «15 خرداد و بصیرت» می‌باشد.

علاقه مندان مي توانند اسامي وبلاگ خود را به ايميل weblog@osveh.info ارسال نمايند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.