سومين دوره مسابقه سراسری وبلاگ‌نويسی نماز

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ سومين دوره مسابقه سراسری وبلاگ‌نويسی نماز با تأكيد بر ترويج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در جامعه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، ستاد اقامه نماز استان اصفهان سومين دوره مسابقه سراسری وبلاگ‌نويسی نماز را با تاكيد بر ترويج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در جامعه به صورت ملی برگزار می‌كند.

سومين دوره اين مسابقه در شش ماه دوم سال جاری برگزار می‌شود كه اين مسابقه در سال جاری نيز به صورت ملی برگزار شد.

اين مسابقه با محوريت نماز است و حضور كاربران و مطالب با موضوع نماز در فضای مجازی و ترويج نماز يكی از مهم‌ترين اهداف برگزاری اين مسابقه بيان شده است.

لازم بذكر است، مراسم تجليل از برگزيدگان و آئين پايانی دومين دوره مسابقه وبلاگ‌نويسی نماز در روز پنج‌شنبه، دوم خردادماه سال جاری در اصفهان برگزار خواهد شد.

يادآوری می‌شود، دومين دوره از اين مسابقه با هدف ترويج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در فضای مجازی با عنوان وبلاگ‌نويسی نماز به كار خود پايان داد.

ستاد اقامه نماز اصفهان در راستای احيای نماز، فراخوان مقاله‌نويسی بيست و دومين اجلاس سراسری نماز را نيز با عنوان «نماز و سبك زندگی» با رويكرد سلامت اقتصادی منتشر كرده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دريافت اطلاعات و اخبار مسابقات درباره نماز به سايت ستاد اقامه نماز اصفهان به نشانی اينترنتی www.esfehan.namaz.ir مراجعه كنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.