تمديد مسابقه ملی کوثر رسالت

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري شبستان؛ دبیر برگزاری مسابقه ملی کوثر رسالت اظهار داشت: براساس درخواست مکرر فعالان کانون های مساجد کشور مبنی بر تمدید مهلت مسابقه، تصمیم گرفته شد این مسابقه تا سوم تیرماه سالروز ولادت حضرت مهدی(عج) تمدید شود.

حسن مهدوی دبیر برگزاری مسابقه ملی کوثر رسالت گفت: این تصمیم با توجه به استقبال اعضای کانون های فرهنگی هنری گرفته شده است و این مطلب نشانگر عمق ارادت و دلباختگی فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور به اهل بیت(ع) به خصوص حضرت فاطمه الزهرا (س) است.
مهدوی ادامه داد: مسابقه ملی کوثر رسالت ویژه بزرگداشت حضرت فاطمه زهرا(س) با موضوعات بررسی سبک زندگی اسلامی در سیره عملی حضرت زهرا(س)، بصیرت و دفاع از ولایت در پرتو فرهنگ فاطمی، سعادت زن و خانواده در پرتو فرهنگ و زندگی فاطمی، حضرت زهرا(س) در آیینه آیات و روایات و نقش حجاب و عفاف در تحکیم بنیان خانواده با بهره گیری از سیره و سنت و فرمایشات حضرت زهرا(س) برگزار می شود.
وی اضافه کرد: این مسابقه در بخش های فراخوان پژوهش، وبلاگ نویسی، نشریات تجربی و ویژه نامه ها، قرائت صلوات خاصه حضرت و برپایی مجالس وعظ و خطابه و مسابقات کتابخوانی و پیامکی از تاریخ 27 اسفندماه سال 91 (ولادت باسعادت حضرت زینب(س)) تا تاریخ سوم تیرماه ( ولادت حضرت مهدی (عج) ) به صورت ملی برگزار می شود.
دبیر برگزاری مسابقه ملی کوثر رسالت با بیان اینکه علاقمندان می توانند آثار خود را به ایمیل Ardabil.dkm@javananemasajed.ir یا به آدرس اردبیل، چهارراه پیرعبدالملک، روبه روی چاپخانه مقصودی، دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل ارسال نمایند، اظهار داشت: همچنین علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 0451.3361591 تماس حاصل فرمایند.
مهدوی در پایان سخنان خود با یادآوری اینکه این مسابقه در راستای بهره مندی از فضایل و الگوگیری از سیره عملی و سبک زندگی یگانه دختر رسول گرامی اسلام و در جهت فرهنگ سازی الگوی برتر سبک زندگی برگزار می شود، بیان داشت: مسابقه ملی کوثر رسالت در پاسداشت مقام شامخ حضرت فاطمه زهرا(س) به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل در اردیبهشت ماه سال 92 برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.