مسابقه پیامک ادبی خلیج فارس

0

به گزارش «فارسي مچ» معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: امکان شرکت آنلاین در مسابقه پیامک ادبی خلیج فارس در پورتال خبری اداره کل ایجاد شد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، “اکبر آرمند” اظهار داشت: در این شیوه علاقمندان می‌توانند به طور مستقیم به پورتال خبری اداره کل با آدرس www.news.ershad-as.ir مراجعه نموده و با کلیک بر روی ماژول جشنواره پیامک ادبی خلیج فارس در این مسابقه شرکت نمایند.

وی افزود: شیوه شرکت آنلاین در مسابقه به منظور تسهیل دسترسی علاقمندان به شرکت در جشنواره طراحی شده است.

آرمند تاکید کرد: بهره‌مندی بیشتر از رسانه‌های الکترونیک در گسترش فرهنگ متعالی اسلامی و ایرانی و سطح پوشش دهی گسترده پیامک و همچنین امکان حضور اقشار مختلف مردم با رده‌های سنی متفاوت از ویژگی‌های این مسابقه‌ی ادبی است.

براساس این گزارش محورهای این جشنواره شامل تک‌بیت‌ها و جملات ادبی با موضوع خلیج فارس، رویاپردازی‌ها و صور خیال و سایر آرایه‌های ادبی در شعر و نثر با محوریت خلیج فارس و تاریخچه خلیج فارس، جغرافیای خلیج فارس و جملات کوتاه با الهام از اشعار و نوشته‌های بزرگان شعر و ادب درباره خلیج فارس با ذکر منبع بوده و متن پیامک ارسال شده باید تک بیت، مصرع یا جمله‌ای زیبا و تاثیرگذار باشد که برای نخستین بار آفریده شده و متن پیام باید در حد 25 تا 150 کاراکتر باشد.

علاقمندان می‌توانند متن پیـامک‌های خـود را تا چهارم اردیبهشت‌ماه جاری به شمـاره 30002828208208 ارسال نموده و یا با مراجعه به پورتال خبری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.