مسابقه عکس و پیامک ‌شهیدان گمنام

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از فارس نيوز؛ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان از برگزاری مسابقه عکس و پیامک ‌شهیدان گمنام‌ به ‌مناسبت تشییع پیکر 2 شهید گمنام در این دانشگاه خبر داد.

علیرضا فیروز‌فر با اشاره به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس و رشادت‌های فرزندان قهرمان ملت ایران در دفاع از کیان و شرف اسلامی گفت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و در این خصوص استثنایی وجود ندارد؛ شهدا متعلق به همه ملت ایران هستند و به قشر و صنف خاصی نیز تعلق ندارند.

وی افزود: در روزهای ابتدای سال جاری که از سوی رهبر انقلاب اسلامی به نام حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی نامگذاری شده است خبر آرام گرفتن دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی زنجان برای ما به عنوان جامعه دانشگاهی موجب مباهات است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان اضافه کرد: به همین منظور ستاد مراسم وداع و تدفین شهدا با حضور مجموعه‌ای از مسئولان و کارشناسان داخل و بیرون از دانشگاه تشکیل شده است و امیدواریم با برگزاری مراسمی که در شأن شهیدان پرافتخار باشد در پیشگاه شهیدان، امام شهیدان (ره)، مقام معظم رهبری و خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر رو‌سفید باشیم‌.

وی افزود: همزمان با حضور پرافتخار دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس و تدفین نمادهای صبر و استقامت ملت ایران اسلامی، از سوی روابط‌ عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان به بهترین آثار پیامکی در خصوص شهید گمنام و بهترین عکس حرفه‌ای و عکس تلفن همراه مراسم وداع و تدفین این شهدا جوایزی اهدا می‌شود.

فیروز‌فر با تأکید بر ا‌ینکه متن پیامک‌های ارسالی به این مسابقه باید در یک جمله کوتاه ارسال شود، اظهار کرد: هر شرکت‌ کننده می‌تواند سه قطعه تصویر برای حضور در مسابقه به آدرس الکترونیکیazu .zanjan@yahoo.com ارسال کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان ادامه داد: تصاویر ارسالی باید مختص مراسم و سوژه‌های مربوط به روزهای 24 و 25 فروردین‌ماه و مراسم وداع و تدفین پیکرهای مطهر شهدا باشد.

وی زمان ارسال آثار را از 24 تا 31 فروردین‌ماه دانست و تصریح کرد: 14 جایزه در سه بخش پیامک، عکس تلفن همراه و عکس حرفه‌ای به برگزیدگان اعطا می‌شود.

فیروز‌فر در پایان‌ خاطرنشان کرد: عموم علاقه‌مندان و دانشجویان می‌توانند ضمن درج مشخصات شامل نام و نام‌‌ خانوداگی، شماره ملی و شماره تلفن آثار ادبی خود را به سامانه پیامکی 3000240028 ارسال کنند.

گفتنی است، علاقمندان‌ می‌توانند برای اطلاع از شرایط مسابقه به وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی زنجان به آدرس‌ www.azu.ac.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.