مسابقه عکس همراه

0

به گزارش «فارسي مچ» سايت راسخون به مناسبت نوروز مسابقه عكس همراه را برگزار مي كند.

الف) مقدمه و شرح مسابقه
نوروز، جشن بزرگ ايرانيان از روزگاران كهن پر شكوه ترين جشن بهاری در جهان بوده است. نوروز، بهارانه ای از جانب یگانه هنرمند هستی به ایران و ایرانی است، هدیه ای ارزشمند از جانب خالقی که با قدرت و علم و حکمت خود، زمین مرده را زنده و شمیم طراوت و زندگی را با رایحه گل های بهاری و نغمه پرندگان سرمست ترکیب نموده و همگام با نوروز به ما ارزانی می دارد.

آری سپاسگزار خالق و آفریدگاری هستیم که فرصت حضور در نوروزی دیگر را برایمان ممکن ساخت و دعا می کنیم این فرصت برای ما وسیله کسب معرفت و شناخت حضرت حق تعالی باشد.
ایرانیان، سال جدید را با حضور بر سر سفره هفت سینی که مزین به کلام ا… است و یکایک عناصر آن دلیل بر قدرت و حکمت خداوند و سرشار از امید به رحمت اوست آغاز می کنند، در ایام نوروز به ملاقات اقوام و دوستان می روند و پیوند محبت و دوستی را استحکام می بخشند، به دامان طبیعت رفته و قدرت خداوند را لمس می کنند.
بر این اساس پرتال فرهنگی اطلاع رسانی راسخون با برگزاری جشنواره عکس همراه در محور های ذیل، از کلیه علاقه مندان درخواست می کند لحظات و شادی های نوروزی خود را از طریق عکسبرداری با تلفن همراه و ارسال به ایمیل mosabeghat@rasekhoon.net به اشتراک گذارند و از جوایز متنوع برخوردار گردند.

محور های عکسبرداری:
1-تصاویر سفره هفت سین و لحظه تحویل سال
2-تصاویر دید و بازدید نوروزی
3-تصاویر خرید و شور و اشتیاق روز های پایانی سال
4-تصاویر سفر های نوروزی، چشم انداز های طبیعی بهار در ایران اسلامی، تصاویر 13 بدر و …
5-نقاشی کودکان از سفره هفت سین، سفر های نوروزی، طبیعت دل انگیز بهاری، دید و بازدید نوروزی و … (حداکثر سن کودکان شرکت کننده در این بخش، 12 سال می باشد)

ب)روش شرکت در مسابقه
1-عضویت در سایت راسخون الزامی است.این عضویت، رایگان و بسیار ساده است و با کلیک روی تصویر زیر قابل انجام است.
نکته: بدیهی است نیازی به عضویت کودکان در راسخون نمی باشد، والدین گرامی می توانند در سایت عضو شده و اقدام به ارسال نقاشی کودکان خود نمایند.

2-ارسال نام کاربری، نام و نام خانوادگی و شماره تماس به ایمیل mosabeghat@rasekhoon.net و الحاق(ضمیمه-Attach) نمودن تصاویر گرفته شده به ایمیل ارسالی. همچنین امکان آپلود تصاویر گرفته شده در هر آپلود سنتر دلخواهی وجود دارد، در این صورت در ایمیل ارسالی لینک تصاویر ارسال گردد.

ج)تذکرات مهم:
1-شرکت در جشنواره عکسبرداری و نقاشی کودکان تنها از طریق ارسال تصاویر یا لینک آنها به ایمیل مسابقات ممکن است.ارسال پست در انجمن ها بدون تاثیر می باشد و پست ارسالی حذف می گردد.
2- با توجه به اینکه تصاویر ارسالی کاربران با نام آنها در انجمن ها و گالری تصاویر راسخون  بارگذاری می گردد ، از ارسال تصاویر با محتوای شخصی(محتوایی که به هر دلیل نمی خواهید در دسترس افراد غیر قرار گیرد) اکیداً خودداری نمائید. همچنین در صورت ارسال تصاویر در آپلود سنتر های متفرقه به نکته مذکور توجه کافی داشته باشید.
(راسخون هیچ مسئولیتی در این راستا نمی پذیرد.)
3-در کلیه تصاویر ارسالی باید علائمی از راسخون بطور طبیعی موجود باشد. این نشان می تواند پرینتی از لوگوی راسخون یا عنوان و آدرس اینترنتی سایت، جمله ای در ارتباط با راسخون، هدایای تبلیغاتی راسخون یا هر طرح، نشانه و ایده ی دلخواه در ارتباط با راسخون باشد. بعنوان مثال عنوان یا لوگوی سایت روی لپ تاپ، کف دستان، ساخت لوگو با میوه، آجیل، سبزه و … .  در لینک زیر یک طراحی نمونه جهت چاپ یا استفاده در صفحه نمایش کامپیوتر برای قراردادن در تصاویر آماده شده است.
دانلود طراحی نوروز بمنظور چاپ و قراردادن در تصاویر یا نمایش روی مانیتور
4-تصاویر باید از وضوح و کیفیت نسبی برخوردار باشند.
5- تصاویر ارسالی از نقاشی کودکان باید همراه با سن کودک باشد. جهت ارسال نقاشی می توانید از نقاشی کودک عکس گرفته یا اسکن نمائید و سپس ایمیل فرمائید. بدیهی است نیازی به عضویت کودک در راسخون نمی باشد، والدین گرامی می توانند در سایت عضو شده و اقدام به ارسال نقاشی ها نمایند.

د)مهلت شرکت در مسابقه:
از روز  پنجشنبه مورخ 91/12/24 لغایت روز پنجشنبه مورخ 92/01/15

ه) جوایز مسابقات:
روابط عمومی پرتال فرهنگی اطلاع رسانی راسخون برسم تقدیر و بمنظور یادبود به تعدادی از عزیزان شرکت کننده کتاب رستاخیز، گیرنده دیجیتال، اسپیکر، هدفون و تابلوهای شاسی تقدیم می دارد.لازم به ذکر است، شرکت در هر یک از محورها بطور جداگانه مورد ارزیابی و اهدا جوایز قرار خواهد گرفت.

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به انجمن هاي سايت راسخون به آدرس www.rasekhoon.net مراجعه نماييد.

سخن سردبير: با تشكر از جناب آقاي مهدي محمدي كه خبر اين مسابقه را ارسال نمودند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.