مسابقه سبک زندگی در سیره فاطمی(س)

0

به گزارش «فارسي مچ» سامانه جامع عفاف و حجاب همزمان با ایام شهادت بزرگ بانوی عفاف و حجاب؛حضرت زهرا(س) اقدام به برگزاری مسابقه ی «سبک زندگی در سیره فاطمی(س) با محوریت عفاف وحجاب» نموده است.
به گزارش خبرنگار فارسي مچ، در متن فراخوان اين مسابقه چنين آمده است: برای رسیدن به تمدن عظیم اسلامی مقدماتی مورد نیاز بوده که یکی از این نیازها تعریف “سبک زندگی” می باشد.منتها هر سبکی از زندگی ما را به این تمدن عظیم نمی رساند و تنها سبکی که ما را به هدف می رساند، سبکی است که مبتنی بر اندیشه های اسلامی باشد.
یکی از مسائلی که در اسلام مورد تاکید قرار گرفته” مساله حجاب” می باشد.به قول شهید مطهری: « بدون شک، پدیده “برهنگی” بیماری عصر ماست.

دیر یا زود این پدیده به عنوان یک بیماری شناخته خواهد شد. فرضا ما کورکورانه از غرب تقلید کنیم خود پیشتازان غربی ماهیت این پدیده رااعلام خواهند کرد.»
سامانه جامع عفاف و حجاب همزمان با ایام شهادت بزرگ بانوی عفاف و حجاب؛حضرت زهرا(س) اقدام به برگزاری مسابقه ی «سبک زندگی در سیره فاطمی(س) با محوریت عفاف وحجاب» نموده است.

یکی از آثاری که انصافاً به خوبی به این موضوع و جوانب آن پرداخته کتاب گرانقدروارزشمند مسئله حجاب شهید مطهری می باشد.
با گذشت چندین دهه ازتالیف این کتاب، باز هم مسایل طرح شده در این اثر تازگی دارد.در این کتاب می توانید مسائل پیرامون حجاب را از دید موشکافانه شهید مطهری ملاحظه نمایید.

لذاکتاب مساله حجاب شهید مطهری (لینک) را دانلود ومطالعه نمایید. البته خلاصه ای از این کتاب توسط آقای کمالی مشاور محترم سامانه عفت تهیه شده است (لینک) برای شرکت در مسابقه کافی است همین خلاصه (لینک) را مطالعه کرده و سپس در مسابقه (لینک) شرکت نمایید.
به 14 نفر از عزیزانی که پاسخهای صحیح را ارایه نمایند به قید قرعه جوایزی اهدا می گردد.
مهلت ارسال پاسخها تا سه شنبه 10 اردیبهشت ماه خواهد بود واسامی برندگان در روز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه همزمان با میلاد فرخنده حضرت زهرا(س) و شب شهادت استاد مطهری از طریق سامانه جامع عفاف و حجاب اعلام خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.