مسابقه عکاسی سفر به ابرکوه

0

به گزارش «فارسي مچ» به منظور ترویج فرهنگ و هنر عکاسی و ثبت لحظه های ماندگار، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشکر از هموطنانی که در سفرهای نوروزی از این شهرستان بازدید و از آثار منحصر به فرد آن بازديد کرده اند، آن‌ها را به شرکت در مسابقه عکاسی “سفر به ابرکوه” دعوت كرد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ؛ این مسابقه با سوژه آزاد ویژه مسافران نوروزی برگزار می شود و عکس ها باید حدالامکان در ارتباط با نوروز 92 گرفته و در شهرستان ابرکوه ثبت شده باشند.

مسافران نوروزی باید عکس های خود را حداکثر تا تاریخ 25 فروردین 92 و حداکثر سه عکس به نشانی ershad.abarkooh@yahoo.com ارسال كنند. به برندگان این مسابقه جوایز نفیسی تعلق خواهد گرفت و عکس های برتر این مسابقه به نام عکاس در سایت ها و نشریات منتشر خواهد شد.

عکس ها می تواند با هر اندازه و کیفیت و به صورت حرفه ای یا آماتور و در قالب دوربین و یا موبایل گرفته شده باشند ضمن این که فرستنده عکس باید مشخصات و شماره تماس خود را نیز همراه با عکس ها ارسال كند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.