تمديد مسابقه عکاسی قاب های بهشتی

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران؛ مهلت شرکت در نخستین دوره مسابقه سراسری عکاسی «قاب‌های بهشتی» با توجه به استقبال کم نظیر هنرمندان عکاس و علاقه‌مندان به عکاسی و همزمانی با ایام نوروز تمدید شد.

محمود ظهیرالدینی دبیر نخستین دوره مسابقه سراسری عکاسی «قاب های بهشتی» ؛ از تمدید مهلت شرکت در نخستین دوره مسابقه سراسری عکاسی «قاب های بهشتی» تا تاریخ 30 فروردین ماه خبر داد.

وی ضمن قدردانی از استقبال کم نظیر هنرمندان عکاس و علاقه مندان به عکاسی و با توجه به  فرا رسیدن ایام آخر سال، جدید بودن موضوع جشنواره و خاص بودن محورهای آن برای عکاسان و همچنین تماسهای مکرر عکاسان مبنی بر کمبود وقت و درخواست برای تمدید مهلت ارسال آثار را از دلایل تمدید فراخوان نخستین دوره مسابقه سراسری عکاسی «قاب های بهشتی» دانست و به اعلام اسامی داوران نخستین دوره مسابقه سراسری عکاسی «قاب های بهشتی» تا تاریخ 15 فروردین ماه سال جاری اشاره کرد.
مسابقه سراسری عکاسی « قاب های بهشتی » با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت یاد شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و افزایش محتوای دیجیتالی یادمان شهدا در فضای مجازی توسط فرهنگسرای رضوان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با همکاری آژانس تصویر نت و حمایت اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران  در دو بخش حرفه ای و شهروندی برگزار می شود.

 علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی www.tasvirnet.com  مراجعه کنند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.