مسابقه ملی کوثر رسالت

2

به گزارش «فارسي مچ» حسن مهدوی مسئول امور فرهنگی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل اظهار داشت: این مسابقه در راستای بهره مندی از فضایل و الگو گیری از سیره عملی و سبک زندگی یگانه دختر رسول گرامی اسلام و در جهت فرهنگ سازی الگوی برتر سبک زندگی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، وی افزود: این مسابقه به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل و با حمایت ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل به صورت کشوری برگزار می شود.
مهدوی با اشاره به موضوعات این مسابقه، ادامه داد: سبک زندگی اسلامی در سیره عملی حضرت زهرا(س)، بصیرت و دفاع از ولایت در پرتو فرهنگ فاطمی، سعادت خانواده در پرتو زندگی فاطمی، حضرت زهرا(س) در آیینه آیات و روایات و جایگاه زن و نقش حجاب و عفاف در تحکیم بنیان خانواده از منظر حضرت زهرا(س) از جمله موضوعات این مسابقه است.
مسئول امور فرهنگی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل زمان برگزاری مسابقه و ارسال آثار را از27 اسفند ماه سال جاری( میلاد حضرت زینب(س)) لغایت 11 اردیبهشت ماه سال 92 (میلاد حضرت زهرا(س)) بیان کرد.
مهدوی فراخوان پژوهش کاوشی بر سیره عملی و سبک زندگی حضرت زهرا(س)، مسابقه وبلاگ نویسی، تقدیر از ویژه نامه ها و نشریات تجربی، مسابقه کتابخوانی از کتاب “دختر پیامبر”، قرائت زیارت حضرت فاطمه زهرا(س) در ایام شهادت آن حضرت و مسابقه پیامکی را از جمله بخش های کار این مسابقه عنوان کرد.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

  1. ایا ما میتوانیم در مسابقه ملی کوثررسالت به صورت اینترنتی شرکت کنیم؟ وبه چه صورت اخه هیچ ادرسی درج نشده باتشکر

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.