مسابقه كتابخواني مهرورزی

0

به گزارش «فارسي مچ» به منظور تقویت مهارت‌های نویسندگی و‌ افزایش انسجام و همدلی در میان خانواده‌ها، معرفی منابع فاخر و پر کردن اوقات فراغت پنجمین دوره مسابقه خاطره‌‌ نویسی نوروزی در سطح کتابخانه‌های عمومی‌ استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، مخاطبان اصلی این مسابقات را دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و راهنمایی‌ عنوان کرد و افزود: امکان مشارکت سایر اعضای خانواده نیز در این مسابقه فراهم شده است.

حسین‌زاده خاطر نشان کرد: دفترچه این مسابقه دارای هفت صفحه نویسندگی، شش صفحه خاطره‌نویسی و یک صفحه خلاصه‌نویسی است و در صورتی که فضای نوشتاری محدود باشد، شرکت‌کنندگان می‌توانند برگه‌ای را به همان صفحه پیوست و اقدام به تکمیل مطالب کنند.

وی گفت: خلاصه‌نویسی، تمیزی دفترچه و خوانا بودن‌، نثر روان‌، جذابیت نگارش و جمع‌بندی در خاطره‌نویسی و نویسندگی از جمله معیار‌های ارزیابی است.

حسین‌زاده تصریح کرد: علاقمندان می‌توانند برای دریافت دفترچه تا پایان فروردین ماه سال 92 ‌به یکی از کتابخانه‌های عمومی شهرستان محل اقامت خود مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در مسابقه اقدام کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.