مسابقه طراحی شعار نوروزی رهبر

0

به گزارش «فارسي مچ» وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مسابقه طراحی شعار نوروزی رهبر معظم انقلاب (مدظله العالي) را برگزار مي كند.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، این جشنواره در سه بخش طراحی گرافیک ،عکاسی ( بادوربین حرفه‌ای، آماتوری و گوشی همراه) و پیامک از سوی این مرکز برگزار خواهد شد.

از جمله اهداف برگزاری این جشنواره: اشاعه و فرهنگ‌سازی مفهوم شعار سال جدید بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی و هنری مرتبط با شعار سال جدید، شناسایی و ارج نهادن به پدیدآورندگانی که به موضوع نام‌گذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی اهتمام دارند و استفاده از ظرفیت‌های متنوع فرهنگی هنری برای بهره برداری در رسانه های کشور.

علاقه‌مندان برای آگاهی از ضوابط و مقررات شرکت در جشنواره می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی وزارت ارشاد www.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

زمان و شیوه شرکت در جشنواره: علاقه مندان می توانند آثار طراحی و عکاسی خود را بر اساس شرایط مندرج در فراخوان بعد از اعلام عنوان سال ۱۳۹۲ تا تاریخ پایان فروردین ماه همراه با مشخصات کامل به نشانی ارائه شده در فراخوان و پیامک های خود را با توجه به شرایط ذکرشده به شماره (۱۰۰۰۳۸۵۱۳) ارسال کنند.

این جشنواره حول دو محور طراحی گرافیک، گرافیک و پیامک با موضوع شعار سال ۱۳۹۲ برگزار می‌شود.

براساس فراخوان این جشنواره، آثار دریافتی که حائز شرایط مندرج در فراخوان باشند پس از ارزیابی توسط هیات داوران، انتخاب و از نفرات برگزیده در آیین پایانی جشنواره (در اوایل اردیبهشت ماه ۱۳۹۲) و طی مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قدردانی خواهد شد. همچنین به ۱۰ نفر از برگزیدگان هر رشته نیز جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.