سومین جشنواره ملی باران

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت رحما؛ رسول زارع، دبیر سومین جشنواره ملی باران، آخرين مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره را، 15 فروردین ماه 92 اعلام کرد.

دبیر سومین جشنواره ملی باران افزود جشنواره باران به منظور گسترش و برجسته کردن فریضه الهی نماز و نیایش در میان قشردانشگاهی کشور، در سه سطح دانشجویان و فارغ التحصیلان یک سال گذشته(اعم از ایرانی و غیر ایرانی)، اساتید و اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه های سراسری کشور برگزار می شود.
وی در مورد گستره مخاطبان جشنواره بیان داشت: از آنجایی که تعداد قابل توجهی از دانشجویان غیر ایرانی مسلمان نیز در دانشگاه های ایران مشغول به تحصیل می باشند، در این دوره به ایشان نیز فرصت حضور در جشنواره در کنار دانشجویان ایرانی داده شده است تا إن شاء الله این اقدام گامی در جهت بین المللی کردن این جشنواره در دوره های بعد و ارتقاء آن از سطح دانشگاه های ایران به تمامی دانشگاه های جهان اسلام باشد.
زارع با بيان ضرورت هاي برگزاري اين جشنواره در مورد قالب های ارسال آثار گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود را در بخش فضاي مجازی و رایانه در قالب وبلاگ نویسی، طراحی نرم افزارهای ویژه نماز(مولتی مدیا، موبایل و نشریه الکترونیک) و گرافیک رایانه­ای( طراحی قالب، طراحی پوستر و تایپوگرافی) و در بخش ادبی به صورت شعر، قطعه ادبی، داستان کوتاه و خاطره و در بخش هنری در قالب عکس، گرافیک ( نقاشی، تذهیب، طراحی، نگارگری)، سبک های مختلف خوشنویسی و فیلم کوتاه(مستند، پویانمایی، نماهنگ) به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
دبیر سومین جشنواره ملی باران، افزود: قسمت ديگر  سومین جشنواره ملی باران بخش پژوهشی است که دانشگاهیان می توانند تولیدات پژوهشی خود در قالب مقاله، پایان نامه و یا کتاب را با موضوع نماز و نیایش به دبیرخانه جشنواره بفرستند و بخش ویژه نیز به معرفی فعالان عرصه نماز در دانشگاه ها اختصاص خواهد داشت
وي  در خصوص چگونگی ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره باران اظهار داشت: با توجه به اینکه داوری آثار در دو مرحله صورت می گیرد شرکت کنندگان باید در مرحله اول آثار خود را از طریق پست الکترونیکی به نشانی  baranfest@gmail.com  و یا  baranfest@yahoo.com  به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند و درصورت راهیابی اثر به مرحله دوم داوری، لازم است اصل اثر را در زمان مقرر شده به دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان ولیعصر(عج)، تقاطع میرداماد، دانشکده مهندسی نقشه برداری دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی ارسال نمايند
زارع در خصوص جوایز در نظر گرفته شده برای برگزیدگان جشنواره ملی باران نیز گفت: به نفر اول در هر بخش رقابتی جشنواره، تندیس سومین جشنواره ملی باران، لوح تقدیر و گواهی شرکت در جشنواره و کمک هزینه سفر به حج عمره مفرده، و به نفرات دوم، لوح تقدیر و گواهی شرکت در جشنواره و کمک هزینه سفر به عتبات عالیات اهدا خواهد گرديد. همچنين به نفرات سوم در هر بخش، لوح تقدیر و گواهی شرکت در جشنواره و کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اعطا خواهد شد
به گفته دبیر سومین جشنواره ملی باران، مراسم اختتامیه این جشنواره به همراه نمایشگاهی از آثار برگزیده در هفته دوم اردیبهشت ماه ۱۳۹2 برپا خواهد شد.
دبیر سومین جشنواره ملی باران در پايان اعلام كرد: علاقه مندان جهت کسب اطلاع از جزییات ارسال آثار و شرکت در جشنواره می توانند به نشانی اینترنتی www.iusfestivals.org/baran  مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های 88770218 و88786212 تماس برقرار نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.