مسابقه وبلاگ‌نویسی زنان شهیده

0
به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايسنا؛ بسیج جامعه زنان کشور به مناسبت برگزاری کنگره بزرگداشت 7000 شهیده زن کشور،مسابقه وبلاگ‌نویسی را با محوریت زنان شهیده برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، تولید محتوای ارزنده و جذاب با استفاده از خلاقیت‌های بلاگرها،کمک به نشر محتوا در زمینه حضور زنان در عرصه‌های جهاد، دفاع و مقاومت بر اساس محورهای جشنواره به بهترین نحو ممکن،بهره‌گیری از منابع مستند و ذکر آنها،بکارگیری شیوه‌های نوین اطلاع‌رسانی اعم از فید و اسکریپ‌های مورد نیاز،بروزرسانی مستمر و مرتبط، عدم برداشت نادرست از مفاهیم و یا انحراف از موضوعات، جلوگیری از شبهه‌انگیزی و پاسخگویی مناسب از جمله شرایط شرکت در این مسابقه اعلام شده است.

همچنین میزان و کیفیت ارائه خدمات به مخاطبان،نحوه ارتباط با اعضا، بروزرسانی،نظرسنجی، پاسخ به نظرات و…، نوآوری درقالب،طراحی مناسب منوها، بهره‌گیری از شیوه‌های زیباسازی و جلوه‌های هنری متناسب با موضوع و…، طبقه‌بندی و موضوع‌بندی مناسب مطالب، بارگذاری سریع و آسان،استفاده از لینک‌های مناسب،ارائه لینک مراجع مرتبط ،رعایت فرمت‌های مناسب برای دسترسی آسان عموم کاربران و …، وضوح و شفافیت تصاویر و فونت‌ها،بهره‌گیری از شیوه‌های ابتکاری و خلاقانه جهت ارائه بهتر مطالب، به کارگیری جلوه‌های هنری ویژه در بخش‌های مختلف و استفاده از اسکریپت‌های مناسب از جمله معیارهای داوری این مسابقه محسوب می‌شوند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.