مسابقه وبلاگ‌نويسي قرآن کريم و انقلاب اسلامي

0

به گزارش «فارسي مچ» فراخوان مسابقه وبلاگ‌نویسی با محوریت قرآن کریم و انقلاب اسلامی ویژه دهه فجر اعلام شد.
به گزارش خبرنگار فارسي مچ، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی کردستان گفت: با توجه به استفاده گسترده جامعه به‌ویژه جوانان ازفضای مجازی و ضرورت انجام فعالیتهای فرهنگی و قرآنی دراین فضا، مسابقه سراسری وبلاگ ‌نویسی در سنندج برگزار می شود.
آقای آوج هدف از برگزاری این مسابقه را ایجاد فضای قرآنی در جامعه در ‌دهه فجر، رویکرد همه‌جانبه به قرآن به‌عنوان کتاب انقلاب اسلامی و پاسداری از دستآوردهای انقلاب اسلامی از رهگذر نهادینه‌کردن فعالیتهای قرآنی در جامعه دانست.
او گفت: وبلاگ‌ها باید جدید باشند و علاقه‌مندان می‌توانند از هم‌اکنون تا 12 بهمن‌ماه وبلاگ خود را راه‌اندازی کنند.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کردستان با اشاره به اینکه محتوای وبلاگهای راه‌اندازی شده باید با عنوان کلی مسابقه تناسب داشته باشد افزود: وبلاگهایی که از موضوعات جدید و تحلیلی در زمینه انقلاب اسلامی ، قرآن کریم ، بصیرت و ولایت و عکس مناسب استفاده کنند، از امتیاز ویژه برخوردار می‌شوند.
آقای آوج گفت : در قسمت پروفایل وبلاگ مشخصات کامل مدیر وبلاگ قید شود و در قسمت درباره وبلاگ حتماً عنوان «ویژه شرکت در مسابقه قرآن کریم و انقلاب اسلامی» قید شود.
او طراحی ، محتوا و عنوان وبلاگ را سه شاخصه مهم در داوری وبلاگها بیان کرد و افزود: شرکت‌کنندگان می‌توانند نشانی وبلاگ راه‌اندازی شده را به نشانی culturekurd@gmail.com ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید