مسابقه مروارید در صدف

0

به گزارش «فارسي مچ» به مناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقه فرهنگی حجاب و عفاف با عنوان ‌مروارید در صدف در سطح استان لرستان بین کارکنان دستگاه‌های اجرایی، دانشجویان دانشگاهی و مراکز آموزش عالی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، این مسابقه بر مبنای نرم افزار تحقیقی، تحلیلی حجاب و عفاف طراحی شده است که علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه فرهنگی می‌توانند برای دریافت سی دی این نرم افزار به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر استان لرستان مراجعه کنند.

شرکت کنندگان پس از پاسخ دادن به سئوالات درون نرم افزار، کد دریافتی از نرم افزار را به سامانه پیام کوتاه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد به شماره 30009900994512 ارسال کنند.

مهلت ارسال پاسخ سئوالات تا 15 اسفند ماه سال جاری است که در تاریخ 20 اسفند ماه بین پاسخ‌های درست قرعه کشی شده و به 20 نفر از برگزیدگان هدیه 500 هزار ریالی اهدا می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.