جشنواره وبلاگ نويسي سراسری پیام فجر

0
به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سبلانه؛ دبیر اجرایی نخستین جشنواره وبلاگ نویسی پیام فجر استان اردبیل از آغاز ثبت نام نخستین جشنواره سراسری وبلاگ نویسی پیام فجر در این استان خبرداد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، محمدرضا جعفری هدف از برگزاری اولین جشنواره سراسری وبلاگ نویسی پیام فجر را بهره برداری از رسانه وبلاگ، نشر و ترویج فرهنگ و تفکر اسلامی، معرفی فعالیت های گسترده فعالان عرصه فضای مجازی در زمینه های فرهنگی، علمی، هنری و سازندگی عنوان کرد.

وی با بیان اینکه امروزه وبلاگ به عنوان ابزاری قدرتمند، کم هزینه، پرسرعت و فرا ملی مورد توجه افکار و سلایق اقشار مختلف بویژه نوجوانان و جوانان قرار گرفته،افزود: بخش اعظم محتوای وبلاگ‌ها را مسایل اجتماعی، روزنامه نگاری و شخصی تشکیل می‌دهد.

دبیر اجرایی نخستین جشنواره وبلاگ نویسی پیام فجر استان اردبیل افزود: در این عرصه فرهنگی حضور هر چه بیشتر نیروهای ارزشی برای نشر و ترویج معارف اسلام و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی بیش از پیش احساس می‌شود و بار تکلیف و مسئولیت این جهاد فرهنگی به دوش کسانی است که با قدرت قلم خود و نوشته‌های هنرمندانه در قالب داستان، طنز، شعر، خبر، تاریخ، ادبیات و معارف دینی و انقلابی را بیان کنند.

جعفری تصریح کرد: “دستاوردهای ۳۴ ساله انقلاب اسلامی”، “نقش مردم در انقلاب و بعد ازآن”، “نقش انقلاب اسلامی در تحولات منطقه”، “انقلاب اسلامی،استقلال،آزادی،جمهوری اسلامی”، “آرمانهای انقلاب اسلامی”،  “طاغوتیان ۹۱(دشمن شناسی)”، “جنگ نرم،تهدیدها و فرصت ها، تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ی ایرانی”، “بصیرت و ولایت”، “اقتصاد مقاومتی”، “جنگ نرم،تهدیدها و فرصت ها”، “سبک زندگی”، “تأثیر شبکه های اجتماعی در ایران” از موضوعات و محورهای اصلی نخستین جشنواره ویژه فجر 91 است.

دبیر اجرایی نخستین جشنواره وبلاگ نویسی پیام فجر استان اردبیل ادامه داد: “بصیرت و ولایت”،”اقتصاد مقاومتی”، “جنگ نرم، تهدیدها و فرصت ها”، “تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ی ایرانی”،”سبک زندگی”، “تاثیر شبکه های اجتماعی در ایران” را از موضوعات بخش ویژه، این جشنواره عنوان کرد.

وی با بیان اینکه وبلاگ ها براساس معیارهای شکلی و محتوایی توسط داوران ارزشیابی و انتخاب خواهند شد، افزود: دارا بودن سابقه بیش از سه ماه در ایجاد وبلاگ و بروز رسانی مستمر از جمله ملاک های موثر در ارزیابی وبلاگ ها خواهد بود.

جعفری مهلت ثبت نام جشنواره نخستین جشنواره وبلاگ نویسی پیام فجر استان اردبیل را از اول تا 30 بهمن ماه اعلام کرد و افزود: با حضور داوران کشوری و استانی وبلاگها از اول اسفند ماه به مدت ده روز داوری می شود و  نتایج جشنواره و رتبه های برتر در ۱۰ اسفند ماه اعلام می شود.

جعفری با بیان اینکه علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت وبلر در این جشنواره ثبت نام کنند، گفت: در اختتامیه جشنواره به وبلاگ های برتر و منتخب جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

نخستین جشنواره سراسری وبلاگ نویسی پیام فجر استان اردبیل به مناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، توسط مجمع وبلاگ نویسان ارزشی استان اردبیل برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.