برندگان مسابقه سراسری وقف احسان ماندگار

0

به گزارش «فارسي مچ» معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته وقف و تشکر فراوان از حضور گسترده و گرم شما هموطنان عزیز در مسابقه کتابخوانی «وقف احسان ماندگار» بدین وسیله اسامی برندگان را اعلام می دارد.

گفتنی است  که برندگان محترم مسابقه سراسری احسان ماندگار حتما به نکات ذیل توجه ویژه نمایند.

لازم بذکر است که روش اتخاذ شده در قرعه کشی بصورت کاملا تصادفی و در حضور ناظران معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه انجام پذیرفته است.

1. طبق اعلام قبلی در کتاب مسابقه از این تاریخ یک هفته فرصت دارند تا مشخصات درخواستی را به مجتمع فرهنگی پژوهشی معاونت فرهنگی واجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه اعلام نمایند.در غیراینصورت از لیست برندگان کنار گذاشته خواهند شد و هیچ مسئولیتی عهده دار برگزارکنندگان مسابقه نمی باشد.

2. از هموطنان عزیز خواهشمندیم که تنها با شماره تماس های مندرج در کتاب احسان ماندگار تماس گرفته و دیگر شماره های سازمان را اشغال ننمایند

3. با توجه به ناقص بودن مشخصات برخی از شرکت کنندگان محترم خواهشمندیم در مسابقات بعدی هموطنان عزیز نسبت به تکمیل دقیق و خوانای مشخصات فردی واقع در بالای پاسخ نامه خود اهتمام ورزند

براي مشاهده اسامي برندگان مي توانيد به آدرس www.mfpo.ir مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.