اختتاميه كنگره ملي پيامبر اعظم

0

به گزارش «فارسي مچ» مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان کنگره روز دوشنبه شانزدهم بهمن ماه سال جاری در تالار همایش های دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

مهمان ويژه اين مراسم جناب آقاي دكتر حسيني، وزير محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي مي باشد.

حجت الاسلام نقویان افزود: در این مراسم حجت الاسلام علیرضا پناهیان پیرامون الگوبرداری جوانان از پیامبر عظیم الشان اسلام صلی الله علیه و آله و سلم به سخنرانی می پردازند.

ایشان همچنین تصریح کردند: مهمان ویژه بخش آثار تلویزيونی جناب آقای مجید مجیدی و مهمان ویژه بخش ادبی شاعر متدین و انقلابی فاضل نظری می باشد.

حجت الاسلام نقویان ضمن تشکر از همه شرکت کنندگان و ارادتمندان بیان نمودند: در مراسم اختتامیه از نرم افزار و کتاب مجموعه اشعار برگزیده کنگره “شمیم احمد”رونمایی خواهد شد.

در پايان خاطر نشان مي شويم كه طبق پيگيري هاي صورت گرفته از طرف فارسي مچ؛ هيچ گونه محدوديتي براي شركت در اين مراسم وجود ندارد و تمامي شركت كنندگان در بخش هاي مختلف جشنواره مي توانند در مراسم اختتاميه حضور به هم رسانند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.