دومین جشنواره وبلاگ نویسی افسران جنگ نرم

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ دومین جشنواره وبلاگ نویسی افسران جنگ نرم با عنوان از قلم تا قدم برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، مسابقه وبلاگ‌نويسی «از قلم تا قدم» ويژه بسيجيان استان مازندران در راستای ترغيب دانشجويان به حضور در فضای مجازی و نيز ارتقای سطح كمی و كيفی حضور آن‌ها در فضای مجازی و جنگ نرم از 25 آذرماه آغاز و تا 23 دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

موضوعات بخش عمومی جشنواره شامل دفاع مقدس و نشر ارزش‌های انقلاب اسلامی، 22 بهمن و ايام‌الله دهه فجر، حجاب و عفاف، جنگ نرم، بصيرت و موضوع آزاد است. همچنين اقتصاد مقاومتی و جهاد سازندگی و توليد ملی، حمايت از كار و سرمايه ايرانی از موضوعات بخش ويژه جشنواره به شمار می‌رود.اين مسابقه در دو بخش عمومی و ويژه برگزار می‌شود و در بخش ويژه سعی شده‌ است كه وبلاگ‌هايی كه حول محور شعار سال ۹۱ كار كرده‌اند و موضوعاتی در راستای جهاد سازندگی را بيان نموده‌اند، دسته‌بندی و داوری شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند فرم ثبت نام شركت در مسابقه را از وبلاگ جشنواره به نشانی www.afsaranedaneshjo.blogfa.com دانلود كنند و آن را برای جشنواره ارسال كنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.