مسابقه اينترنتی احسان ماندگار

2

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ مسابقه اينترنتی «احسان ماندگار» تا 10 دی ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، آخرين مهلت شركت در مسابقه «احسان ماندگار» كه نسخه اينترنتی آن بر روی سايت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خيريه قرار گرفته است، 10 دی‌ماه اعلام شد.

زمان شركت در مسابقه «احسان ماندگار» تا 10 دی‌ماه تمديد شد. معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خيريه (mfso.ir) شركت برای عموم را آزاد اعلام كرده است.

شركت‌كنندگان در نسخه اينترنتی مسابقه احسان ماندگار بايد نام و نام خانوادگی به همراه پست الكترونيكی فعال و شماره تلفن همراه خود را در فيلدهای مربوطه (انتهای سؤالات) درج كنند. بديهی است شركت‌كنندگانی كه اطلاعات ناصحيح و ناقص در سامانه ثبت كنند از مسابقات حذف خواهند شد.

لازم بذكر است اگر از يك دستگاه رايانه برای چند شركت‌كننده، استفاده شود بعد از هر بار ارسال پاسخنامه بايد كوكی‌های ذخيره شده در سيستم پاك شود. با هر آدرس ايميل، فقط يكبار اجازه شركت در مسابقه داده می‌شود.

قرعه‌كشی مسابقه همزمان با هفته وقف انجام و از طريق سايت سازمان به نشانی www.awqaf.ir‌ و سايت معاونت فرهنگی به نشانی www.mfso.ir و www.mfpo.ir اعلام خواهد شد.

جوايز ويژه اين مسابقه 14 كمك هزينه حج عمره، 72 كمك هزينه سفر به عتبات، 110 كمك هزينه سفر به مشهد مقدس، 110 قلم گويای هوشمند قرآنی و جوايز ديگر است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

 1. با سلام
  با تشكراز معاونت فرهنگي كه كتاب را روي سايت گذاشت ولي متأسفانه با وقت محدود براي شركت درمسابقه روي mfso .irكليك كردم ولي سوالات نيامد چرا اين طور شد؟ فكرنمي كنم بتوانم درمسابقه شركت نمايم.
  با تشكر
  تركي
  10/ 9/ 91

  • در حال حاضر كه من كليك مي كنم هيچ مشكلي وجود ندارد، لود مي گردد؛ دوباره و با يك مرورگر ديگر امتحان نماييد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.