دومین مسابقه عکاسی بانک ملت

0

به گزارش «فارسي مچ» روابط عمومی باشگاه مشتریان بانک ملت، پیرو برگزاری اولین دوره از مسابقات عکاسی در سال گذشته، دومین دوره از مسابقات مذکور برنامه ریزی گردید.

بر این اساس مسابقه عکاسی در سالجاری در دو موضوع “آداب و رسوم سنتی مردم ایران” و “آزاد” برگزار می‌شود. تمامی اعضای باشگاه تا تاریخ پانزدهم دی ماه 91 فرصت دارند تا نسبت به ارسال فایل عکسهای خود بر اساس مفاد آئین نامه و فراخوان مسابقه به دبیرخانه مسابقه به نشانی الکترونیکی photo.club@bankmellat.ir اقدام نمایند. عکسهای دریافتی در مرحله اول توسط هیأت داوران مورد داوری قرار گرفته و 50 عکس در هر موضوع (بدون درج نام صاحب اثر) جهت داوری مرحله دوم بر روی سایت باشگاه قرار خواهد گرفت و اعضای گرامی می توانند توسط آراء خود عکس های برتر در هر عنوان را مشخص نمایند. اعضای گرامی می توانند به منظور آگاهی از گاه نامه و جوایز ارزنده مسابقه و سایر جزئیات مرتبط، بر روی بنر مربوطه در صفحه اصلی سایت کلیک کرده و فراخوان مسابقه را دریافت نمایند.

براي مشاهده اطلاعات بيشتر مي توانيد به باشگاه مشتريان بانك ملت به آدرس club.bankmellat.ir مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.