نخستین جشنواره تولیدات رسانه‌های دیجیتال

0

به گزارش «فارسي مچ» جشنواره تولیدات رسانه های دیجیتال با موضوع فرهنگ شهروندی در قالب‌های وبلاگ، وب سایت، پادکست، نرم افزار موبایل و نرم افزار چند رسانه‌ای از سوی فرهنگسرای فناوری و رسانه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، مدیرعامل سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد در همین خصوص گفت: فرهنگسرای فناوری و رسانه در دو حوزه رسانه و فناوری فعالیت می‌کند، که در حوزه رسانه مهمترین اقدامی که فرهنگسرا بر عهده دارد، آشنایی با رسانه‌های نو ظهور است.
علی اکبرعصارنیا ادامه داد: در واقع آموزش سواد رسانه‌ای باعث می‌شود که شهروندان در مواجهه با رسانه‌های نو ظهور آگاهی‌های لازم و امکانات بینشی و دانشی و مهارتی را برخوردار شوند.
وی به مسئولیت‌های فرهنگسرای فناوری و رسانه، در حوزه فناوری اشاره کرد و افزود: در حوزه فناوری رویکرد فرهنگسرا تسهیل زندگی و معشیت روزانه شهروندان با استفاده از فناوری‌های نو ظهور است، که به کمک فرد می‌آید تا زندگی راحت‌تری را تجربه نماید.
مدیر عامل سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد در توضیح جشنواره تولیدات رسانه‌های دیجیتال گفت: در واقع به ترکیبی از دو حوزه رسانه و فناوری توجه شده است، به همین منظور تولیدات رسانه‌های دیجیتال موضوع اصلی این جشنواره می‌باشد.
عصارنیا با بیان اینکه این جشنواره برای اولین‌بار در مشهد برگزار می‌شود، افزود: جشنواره‌های مشابهی در سطح کشور و تهران با موضوعات مشابه و مشخصی برگزار شده است ولی تا به امروز در فضای شهر مشهد که به عنوان یکی از پایگاه‌های اصلی فناوری و رسانه در کشور محسوب می‌شود، این جشنواره برای نخستین بار برگزار می‌شود.
وی اظهار داشت: قالب جشنواره دارای پنج حوزه وبلاگ، وب سایت، پادکست، نرم افزار موبایل، نرم افزار چند رسانه‌ای است.
مدیر عامل سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد با بیان اینکه افراد علاقه‌مند باید برای شرکت در این جشنواره به سایت شهر بهشت مراجعه کنند، افزود: این جشنواره تنها برای شهر مشهد و استان خراسان نیست و شرکت کنندگانی از خارج کشور در این جشنواره ثبت نام کرده‌اند. ضمن اینکه این جشنواره با محوریت فضای فرهنگی شهر مشهد برگزار می‌شود و انتظارمان این است که مشهد به عنوان پایگاه فناوری‌های نوین با استقبال خوبی از سوی رسانه‌ها روبه رو شود.
عصارنیا خاطر نشان کرد: در این جشنواره امکان پذیرش و ثبت نام از همه ادارات، سازمانها، نهادها، روابط عمومی ادارات و شخصیت‌ها که دارای سایت هستند فراهم است و آن‌ها می‌توانند با ثبت نام در این جشنواره در این رقابت شرکت کنند.گفتنی است علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت شهر بهشت به آدرس www.shahrebehesht.org نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.