مسابقه وبلاگ‌نويسی الگوی اسلامی ايرانی پيشرفت

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ مسابقه وبلاگ‌نويسی الگوی اسلامی-ايرانی پيشرفت به همت مركز الگوی اسلامی ايرانی پيشرفت در راستای ترويج انديشه‌ورزی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، مسابقه وبلاگ‌نويسی الگوی اسلامی – ايرانی پيشرفت به همت مركز الگوی اسلامی ايرانی پيشرفت، به منظور ترويج انديشه‌ورزی در موضوع پيشرفت با محوريت انديشه‌های جوان در تدوين «الگوی اسلامی- ايرانی پيشرفت» برگزار می‌شود.

كاربران می‌توانند با انتخاب طرح مناسب، محتوای بديع و زمينه‌های متنوع مورد علاقه خود، وبلاگ‌هايی با موضوع پيشرفت و مباحث پيرامون آن راه‌اندازی كنند.

هدف از برگزاری اين مسابقه استفاده از نظرات، افكار و نوشتارهای بديع و با نگاه به پيشرفت كشور و اميد به آينده به منظور گسترش فرهنگ وبلاگ‌نويسی درباره پيشرفت است.

كاربران می‌توانند پس از آماده‌سازی، نشانی وبلاگ خود آدرس آن را به رايانامه Weblog@olgou.ir ارسال كنند. پيش‌بينی می‌شود، نتايج ارزيابی در سومين كنگره «پيش‌گامان پيشرفت» كه در روزهای چهارم و پنجم ارديبهشت ماه سال ۱۳۹۲ برگزار می‌شد، اعلام خواهد شد.

گفتنی است، منشأ تشكيل مركز الگوی اسلامی ايرانی پيشرفت به برگزاری نشست انديشه‌های راهبردی در حضور مقام معظم رهبری برمی‌گردد. مقام معظم رهبری در نخستين نشست انديشه‌های راهبردی علاوه بر تحليل مفهومی و مشخص ساختن ابعاد الگوی اسلامی ايرانی پيشرفت، ظرف ساختاری مورد نياز برای پيشبرد تدوين الگو را نيز مشخص فرمودند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.