دومین جشنواره وبلاگ‌نویسی قرآنی

0

به گزارش «فارسي مچ» دومین جشنواره وبلاگ نویسی قرآنی از مجموعه جشنواره های «آیت» در ۴ بخش فتوبلاگ، پادکست، ویدئوکست و وبلاگ متنی آغاز به کار کرده است.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، این جشنواره با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی برگزار شده و اهدافی چون جهت‌دهی به فرهنگ وبلاگ نویسی، وارد کردن مفاهیم دینی و قرآنی به فضای وبلاگ‌ها، افزایش ضریب نفوذ محتوایی قرآن در بستر اینترنت با استفاده از ابزارهای نو و از طریق فن وبلاگ نویسی را دارد.

موضوعات مورد نظر در جشنواره «وبلاگ نویسی قرآنی» با تاکید بر شناخت ابعاد مختلف قرآن مشخص شده است، از آن جمله می توان به قرآن و پیامبران، معارف قرآن، گرافیک‌های قرآنی، کتابخانه قرآنی، قرآن و فرهنگ، نقاش‌های قرآنی، نواها و نماهنگ‌های قرآنی، قرآن و اجتماع، قرآن و تربیت صحیح، قرآن و زندگی و نیز پیام های قرآنی اشاره کرد.

آخرین مهلت ارسال آثار ۱۰بهمن بوده و داوری اولیه آثار ۱۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۱ و داوری نهایی ۱۵ بهمن‌ماه اعلام شده و مراسم اختتامیه در ۱ اسفندماه برگزار می شود.

براي ثبت نام در اين جشنواره مي توانيد به سايت آن به آدرس www.quranblogging.ir مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.