جوابیه: انتقادهاي جشنواره وبلاگ نويسي افق آينده

10

نظر به اعتراضات دوستان به داوری جشنواره وقف و اظهار لطف های فراوان به بنده ، این جوابیه را ارسال نمودم.

راستش را بخواهید فکر میکردم چون برادرم به حق و طبق سنجه های داوری دوم  شده است  هجمه ی دوستان نصیبم خواهد شد اما گویا دوستان از دقت بسیار پایینی برخوردارمی باشند ودر واقع من وبرادرم را با هم اشتباه گرفته اند من روح اله گل محمدی داور رتبه بندی وبلاگ ها بوده ام و رتبه دوم  را برادرم رسول گل محمدی بدست آورده اند که  برای جلوگیری از تهمت دوستان ریز داوری های وبلاگ ها را قرار دادیم.

عده ای از دوستان  که کاملا خاموش وبدون ارائه آدرس وبلاگشان نظر دادند که خود دلیلی بر واهی بودن اتهاماتشان بر من می باشد که در اینجا پاسخی به دوستان ارائه می دهم اما بهتر بود در ابتدا با خود من مطرح می کردید تا در سایت های خبری، سپس اگر پاسخی دریافت نمی کردید همه جا ذکر می کردید. نه آقا مجید من به برادرم گفتم اطلاعات خودت را بردار چون فکر می کردم شما تشخیص می دهید که این وبلاگ برادرم می باشد نه وبلاگ خودم، آن هم برای جلوگیری از تهمتی که دربالا ذکر کردم و وبلاگ های من و آقای زینلی اصلا در داوری نهایی شرکت داده نشد که بخواهیم رتبه ای هم بیاوریم.

به همه ی دوستان  معترض دیگر هم توصیه می کنم فایل ریز داوری را دانلود نمایند و اگر کمترین قصوری در آن مشاهده نمودند من شخصا پیگیری خواهم کرد و حق آنها را تمام و کمال میدهم اما باید به دوستانی که ما را به  عدم کار برای خدا و کار برای منافع خودمان متهم می کنند این نکته را تذکر داد که برای منافع خود کار کردن  گناهی است بزرگ یا تهمت به دیگران، من و آقای زینلی برای جلب نظر شما دوستان با توجه به اعتراضات اولیه وارد کار شدیم وگرنه خیلی راحت  می توانستیم این کار را که از ابتدا معلوم بود با هجمه ی اعتراضات مواجه می شود قبول نکرده و به راحتی بنشینیم و منتظر رتبه بالا آوردن وبلاگ های خودمان باشیم جالب است بدانید وبلاگ من تنها وبلاگ جشنواره بود که باموضوع دانشگاه و آینده ایران فعالیت می کرد و این خود برترین امتیاز برای اول شدن من بودم.

در پایان باز هم ذکر می کنم شما اگر کمترین قصوری در فایل ریز نمرات مشاهده کردید من شخصا پاسخگو خواهم بود و برای دوستانی که به من تهمت های ناروا نسبت دادند از درگاه الهی طلب مغفرت می نمایم و اینکه کسی که وبلاگ مذهبی، فرهنگی می نویسد نباید به همین راحتی دیگران را متهم نماید شما در ابتدا باید خودتان را اصلاح نمایید بعد توقع داشته باشید تا دیگران با مطالب وبلاگ شما اصلاح شوند.

ضمن اینکه از وبلاگ نیوز هم به دلیل اینکه بدون اطلاع کامل از شرایط جشنواره ، نتایج را نقد کرده بود و نتایج نهایی را هم بدون ذکر جزئیات در سایت قرار داده ، گله مندیم.

و من الله توفیق

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱۰ دیدگاه

 1. جناب آقای گل محمدی
  بنده شماره کارت خود را ارسال کردم که نه هنوز از ارسال جوایز فرهنگی و نه از مبلغ نقدی اون خبری نیست .
  اصلا جشنواره یه شماره تماس هم نداره. ایمیل هم که می دی جواب نمی دن .
  اصلا ما نمی دونیم که مبلغ کارت اعتباری چقدر است و……
  لطفا جواب بدهید

  • با سلام خدمت آقا مهدي گل
   دوست گرامي من تنها داور مرحله دوم جشنواره بودم و اهداي جوايز به من مربوط نمي شود، اما چشم من سعي مي كنم پيگيري نمايم.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.