جشنواره ملی وبلاگ نویسی یاران محمدرسول الله(ص)

0

به گزارش «فارسي مچ» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر از برگزاری جشنواره ملی وبلاگ نویسی “یاران محمد رسول الله” توسط این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، دکتر علی رضائی گفت: در پاسخ به اهانت استکبار جهانی و صهیونیست ها به ساحت مقدس پیامبر رحمت(ص) ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر اقدام به برگزاری جشنواره ملی وبلاگ نویسی با عنوان “یاران محمد رسول الله(ص)” نموده است. وی افزود: این وظیفه بر دوش همه ماست که از مقدسات خود دفاع کرده و در برابر توهین ها آرام ننشینیم و لازم است جامعه دانشگاهی نیز عکس‌العمل مناسبی از خود نشان دهند که در این راستا پیشنهاد می گردد ضمن ابراز انزجار در سایر عرصه ها ، دانشگاهیان با شرکت در جشنواره ملی وبلاگ نویسی و ارائه مطالب مفید و علمی ، موجب توسعه فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص) و شناخت بیشتر از جنبه های شخصیت رسول اکرم(ص) و نیز ایجاد بستر مناسب برای تولید و توسعه وبلاگ با محتوی مفید و فرهنگ اسلامی و همچنین تحقق جنبش نرم افزاری و مقابله با جنگ نرم گردند. رئیس واحد اهر ادامه داد: این جشنواره با این عنوان و مشخصات برای اولین بار در کشور اجرا می شود و از کلیه دانشگاهیان ، حوزویان و فعالان در محیط مجازی دعوت می گردد به نحو شایسته در این جشنواره شرکت نمایند.

وی مهلت شرکت در این جشنواره را اول تا سی ام آذرماه ۹۱ اعلام کرد و افزود: کلیه علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به آدرس www.yaranemohammad.ir مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.