جزئيات ششمين دوره طرح ملي بوي سيب

0

به گزارش «فارسي مچ» جزئيات ششمين دوره طرح ملي بوي سيب اعلام گرديد.

در وبلاگ بوي سيب درباره مسابقه امسال آقاي جوشقان نژاد چنين نوشته اند:

بوی سیب امسال تغییراتی داشته، از روال سال های قبل خارج شده و پوست اندازی کرده است. همین مسئله باعث افزایش ابهامات شده و آنهایی که تا کنون با بوی سیب همراه بوده اند، باید ذهنیت های قبلی را بیرون بریزند و به کار نگاه کنند تا بتوانند به خوبی با شرایط جدید آشنا شوند.

همیشه ما «مسابقه» برگزار می کردیم و به همین دلیل «ثبت نام» داشتیم. اما امسال به جای مسابقه بین کسانی که ثبت نام کرده اند، قرار است «برترین خادمان حسینی در فضای مجازی» انتخاب شوند. خب این کار معیارهایی دارد.

از نظر ما، هر کاری در فضای مجازی می تواند در دوره جدید شرکت کند. یعنی فضا بسیار بازتر شده است. مهم نیست که شما وبلاگ نوشته اید یا در یک انجمن فعالیت کرده اید؛ در شبکه اجتماعی به بازنشر مطالب خوب اقدام کرده اید یا پادکست های زیبایی تولید کرده اید؛ شاید حتی یک جنبش وبلاگی را ساماندهی کرده اید و افراد زیادی را به نوشتن ترغیب کرده اید. هر کدام از اینها به نوعی خدمت به آستان اباعبدالله الحسین است و همه اینها می توانند در طرح ششم شرکت کنند.

اما نکته مهم آن است که:

  1. کاری کرده باشید که از نظر محتوایی «غنی» به حساب بیاید. آثاری که «صرفا جهت انتشار» نباشند و اقداماتی که با مطالعه انجام شده باشند.
  2. هنر را در کار خود لحاظ کنید. اگر احادیث زیبا را زیبا ارائه کنید، هنرمندی خود را نشان داده اید.
  3. غذای خوبی که از دیگ بیرون نیاید، چه خوبی دارد؟ اثر خوب را باید خوب پخش کرد تا همه ببینند.
  4. رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود! رهرو آن است که اگر مطالب خوب را به خوبی منتشر می کند، کار خوبش را با پشتکار ادامه دهد.

حالا سوال مهم این است که چه کسی انتخاب خواهد شد؟

منتخب این دوره ممکن است یک وبلاگ باشد؛ یا یک سایت؛ یا شاید یک صفحه فعال در فلان شبکه اجتماعی. ممکن است یک انسان فعال برگزیده شود. شاید هم داوران یک حرکت وبلاگی را به عنوان خادم برتر حسینی انتخاب کنند. همه اینها بستگی به نوع همکاری شما دارد.

هر جا فعالیت خوبی دیدید که به نظرتان می تواند «خادم برتر حسینی در فضای مجازی» باشد، آن را به ما معرفی کنید. خودتان هم به نشر آن کمک کنید.

*

شیشه اش ساده شد؟

تجلیل از دانش آموزان خادم حسینی در فضای مجازی

همکاری اتحاديه انجمنهاي اسلامي دانش آموزان کشور با رادیو معارف در ششمین طرح ملی بوی سیب

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه طرح ملی بوی سیب: رادیو معارف و اتحاديه انجمنهاي اسلامي دانش آموزان کشور، در برگزاری ششمین طرح ملی بوی سیب همکاری خواهند نمود. این همکاری با هدف هرچه پررنگ تر شدن حضور دانش آموزان در فضای مجازی خواهد بود.

دراین تفاهم نامه، اتحاديه انجمنهاي اسلامي دانش آموزان کشور با همیاری رادیو معارف فعالیت­های مجازی مربوط به حوزه دانش آموزی را رصد نموده و با تامین داوران زبده و متخصص در این بخش زمینه انتخاب خادمان برتر حسینی در فضای مجازی را مهیا خواهند نمود.

گفتنی است، ششمین طرح ملی وبلاگ نویسی بوی سیب، از بیست و ششم آبان ماه تا چهاردهم دی ماه 1391 مانند سالیان گذشته توسط رادیومعارف برگزار می­شود.

البته هنوز ابهاماتي چون تعداد برندگان جشنواره، جوايز آن و … وجود دارد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.