80 اثر در جشنواره وبلاگ نویسی روستای گلستان ثبت شد

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري مهر؛ دبیر نخستین جشنواره وبلاگ نویسی روستا در گلستان با بیان اینکه تاکنون 80 مطلب در سامانه جشنواره به ثبت رسیده است.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، امید کابلی ضمن تشکر از حضور پر رنگ فعالان فضای مجازی در این جشنواره اعلام کرد محدودیتی برای شرکت فعالان فضای مجازی استان در جشنواره وبلاگ نویسی روستا در چارچوب اهداف و موضوعات وجود ندارد و بیستم آبان ماه را آخرین زمان تولید و ثبت مطلب اعلام کرد.

دبیر نخستین جشنواره وبلاگ نویسی روستا گفت: از اهداف اصلی جشنواره معرفی روستا ها و توانمندی های آنان و استفاده از ظرفیت فضای مجازی در خصوص توسعه متوازن و پایدار است. وی افزود: همه فعالان فضای مجازی شهر و روستا می توانند با تولید مطلب در چارچوب موضوعات جشنواره در آن شرکت نمایند. کابلی بیان داشت: اولین جشنواره وبلاگ نویسی روستا توسط دهیاری و شورای اسلامی روستای کفشگیری گرگان و با حمایت دفتر امور روستایی استانداری گلستان از اول آبان ماه آغاز به کار کرده است. حسن نوروزی، مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری گلستان نیز گفت: استفاده از ظرفیت های مجازی در جهت معرفی روستاهای استان از اهداف نخستین جشنواره وبلاگ نویسی روستا است. وی افزود: با توجه به گرایش روزافزون نسل جوان به استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی ورسانه های مدرن، نخستین جشنواره وبلاگ نویسی روستا در جهت بیان قابلیت های متعدد روستاهای استان برگزار می شود. نوروزی تصریح کرد: تاریخ و فرهنگ بومی، توسعه پایدار، دهیاری شورا و نهادهای روستایی، کشاورزی و دامداری، ورزش روستا، کسب و کار، مشاهیر و نام آوران، امور خیریه و غیره از محورهای نخستین جشنواره وبلاگ نویسی روستا است. مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری گلستان گفت: وبلاگ نویسان استان می توانند پس از مراجعه به سایت جشنواره و کسب اطلاعات لازم با نگارش مطلب در رابطه با موضوعات مرتبط با روستا در این رقابت فرهنگی شرکت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.