۲۲۰وبلاگ برتر از ۲۲ منطقه تهران

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ستاد خبری جشنواره شکوفا؛ دکتر ضیایی پرور، با اشاره به دستورالعمل کانون و جشنواره وبلاگ نویسی تصریح کرد: ایران یک کشور وبلاگ خیز است و در بین تمام فناوریهای اطلاع رسانی و ارتباطی، وبلاگ نویسی در کشورمان بالاترین شاخص فناوری را در سطح جهان به خود اختصاص داده است.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، وی افزود: تقویت جایگاه پیشتاز وبلاگ نویسی، تقویت فضای وب فارسی، آموزش کاربری وبلاگ و ایجاد فرصت گفتگو میان شهروندان در جهت رفع مشکلات شهری از جمله اهداف کانون وبلاگ نویسی است.

دبیر علمی کانون وبلاگ نویسی جشنواره شکوفا با اشاره به اینکه ۱۵ آذرماه، زمان نهایی ثبت نام کانون وبلاگ نویسی در سطح شهر تهران است، ادامه داد: از ۱۵ آذر تا ۱۵ دی مسابقات محله ای وبلاگ نویسی در سطح محلات برگزار می شود و در هر محله حداکثر ۱۰ وبلاگ و در سطح شهر ۳۷۴۰ وبلاگ برتر معرفی می شوند.

وی اظهار کرد: ۱۵ دی تا اول بهمن ماه به عنوان زمان حضور در جشنواره مرحله بعد یعنی جشنواره منطقه ای در نظر گرفته شده است که در این مرحله ۲۲۰ وبلاگ برتر معرفی می شوند.

ضیایی پرور با اعلام اینکه ۱۰ وبلاگ برتر در روز ۴ بهمن ماه به عنوان برگزیدگان نهایی مسابقات کانونهای وبلاگ نویسی معرفی می شوند، تصریح کرد: شاخصهای گرافیکی، محتوایی و تکنولوژیکی در تمام مراحل یاد شده مسابقات، به عنوان اصلی ترین شاخصهای داوری و بررسی آثار در نظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد: فرایند جذب وبلاگ نویسان با اولویت موضوعات محیط زیست، شهری و سبک زندگی در قالب کانونهای وبلاگ نویسی نیز به موازات بخش قبلی ادامه خواهد یافت.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.