مسابقه ی وبلاگ نویسی لبیک یا رسول الله

2

به گزارش «فارسي مچ» وبلاگ “محمدرسول الله” در پی توهین و هتاکی دشمن نسبت یه ساحت مقدس حضرت محمد مصطفی (ص)، موج وبلاگی و مسابقه ی وبلاگ نویسی “لبیک یا رسول الله” را از ولادت امام رضا(ع) تا عید سعید قربان برگزار می کند.

این مسابقه با هدف ایجاد فضای سایبری علیه دشمن، تبیین شخصیت رسول اکرم (ص)، ایجاد فضای انس و نزدیکی به ساحت مقدس حضرت رسول (ص)، افزایش معرفت و عشق به ایشان، شناساندن شخصیت حضرت رسول اکرم (ص) به جهانیان، خنثی سازی عملیات های ضد اسلامی و ضد دینی استکبار جهانی و بیان اسلام ناب محمدی به متفکران و نخبگان جهانی برگزار می شود.

موضوعات پیشنهادی مسابقه شامل: اسلام و سایر ادیان، پیامبر اسلام (ص) در آیینه کتب آسمانی، پیامبر اسلام (ص) صاحب خلق عظیم، پیامبر اسلام (ص) اسوه ای حسنه برای تمام جهانیان، پیامبر اسلام (ص) در برخورد با کودکان، زنان، علما، جوانان، پیران، دشمنان و …، پیامبر اسلام (ص) در حال عبادت، صلح، جنگ و …. و پیامبر اسلام (ص) در دید بزرگان سایر ادیان و مخالفان است.

داوری بر اساس تعداد پست های مرتبط وبلاگ ها، ذکر منابع، قالب وبلاگ، استفاده از تولیدات صدا و تصویر مناسب و نیز ترجمه مطالب به زبان های دیگر بوده و تولید کلیپ های فاخر، نوشتن مقاله های مرتبط با موضوعات امتیاز ویژه دارند.

علاقمندان جهت ثبت نام می توانند به وبلاگ محمد رسول الله به آدرس ya-muhammad.mihanblog.com مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.