مسابقه چند رسانه‌ای در حريم آفتاب

0
به گزارش «فارسي مچ» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ مديرعامل بنياد فرهنگي رضوي از برگزاری مسابقه چند رسانه ا‌ی «در حريم آفتاب» در سراسر كشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، اين مسابقه با همكاری بنياد فرهنگی رضوی، موسسه فرهنگی قدس و اداره امور فرهنگی و غنی‌سازی اوقات فراغت زائران آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

وي با اشاره به توزيع كتاب «نشاني بهشت» در تيراژ يك‌صد هزار نسخه در ميان دانش‌آموزان مدارس امام رضا(ع) و عموم علاقه‌مندان، خاطرنشان كرد: سؤالات مسابقه «در حريم آفتاب» از كتاب «نشاني بهشت» تهيه شده است.

مدني اجرای برنامه‌های محتوایی از جمله افزایش شناخت و معرفت دینی با الگوگیری از سیره‌رضوی، آرامش جسم و روح و روان به واسطه حضور در حرم علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) در قالب قرائت زیارت امین‌الله و بیعت‌نامه را از جمله برنامه‌های اجرایی طرح«بیعت رضوان» عنوان كرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.