مسابقه وبلاگ‌نويسی عطر تربت

0

به گزارش«فارسي مچ» به نقل از ايسنا؛ همزمان با فرا رسيدن ماه محرم، مسابقه وبلاگ‌نويسی«عطر تربت» به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان ويژه دانشجويان و وبلاگ‌نويسان استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، با عنايت به فرا رسيدن ايام سوگواری سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله‌الحسين(ع) معاونت فرهنگی جهاد‌دانشگاهی زنجان با ورود به عرصه وبلاگ‌نويسی در موضوعات آيينی و دينی، صفحات دهكده جهانی را با برگزاری مسابقه وبلاگ‌نويسی«عطر تربت» توسط عطر تربت حسينی متبرك و معطر می‌كند.

در اين مسابقه هر كدام از دانشجويان و وبلاگ‌نويسان بومی استان می‌توانند با بارگذاری دل‌نوشته‌ها، مقالات، اشعار، عكس‌ها و فايل‌های صوتی مرتبط با موضوع جشنواره در وبلاگ‌های خود در فضای مجازی پرچم شور و شعور حسينی را برافراشته كنند.

مسابقه وبلاگ‌نويسی «عطر تربت» ويژه دانشجويان و وبلاگ‌نويسان استان زنجان، در سطح استانی و در راستای تكريم و تعظيم شعائر عاشورايی در محرم الحرام 1434 به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان برگزار می‌شود.

موضوعات ارائه شده در اين جشنواره عبارتند از؛ زنجان پايتخت شور و شعور حسينی، يوم العباس زنجان، با كاروان زينب(س)، ضيافت محرم(نگاهی به نذورات و احسان در ايام محرم(، معرفت حسينی، سفرنامه عتبات، اصحاب عاشورا، خاندان عاشورا، عباس! معنای عشق و وفا، امام حسين(ع) از ديدگاه مستشرقين، جامعه‌شناسی عاشورا، ما رايت الا جميلا، قيام امام حسين(ع، فرات، تربت، خوش داشتند حرمت مهمان كربلا و هر موضوع ديگری كه مرتبط با امام حسين(ع) و عاشورای حسينی باشد.

اين جشنواره به شش بخش؛ بهترين وبلاگ نوشته عاشورايی مشتمل بر مقاله و پژوهش، داستان و شعر، گزارش و خبر، خاطره‌نويسی، روضه و مرثيه، حديث و روايت، بهترين ريزنوشته عاشورايی، بهترين وبلاگ عاشورايی، بهترين فتووبلاگ دانشجويی يعنی وبلاگی كه فقط از عكس برای انتقال پيام استفاده نموده و در هر پست متنی را برای توضيح عكس درج می‌كند، بهترين پادكست عاشورايی يعنی وبلاگی كه تنها از صوت برای انتقال پيام استفاده می‌كند و بهترين ويدئوكست عاشورايی، وبلاگی كه از فيلم برای انتقال پيام استفاده نمايد، تقسيم شده است.

علاقه‌مندان با مراجعه به اين سايت و وارد كردن مشخصات شخصی و مشخصات وبلاگ خود و دريافت پيام تأييد ثبت‌نام در جشنواره، وارد پروسه داوری مسابقات می‌شوند.

لازم بذكر است، درج پيوند سايت مسابقه و قرار دادن بنر و پوستر مسابقه در وبلاگ الزامی است. همچنين آثار منتشر شده و ارسالی بايد در مورد موضوعات تعيين شده باشد و هر فرد فقط می‌تواند با يك وبلاگ در مسابقه شركت كند.

ارسال آثار تا تاريخ 25 آذر‌ماه امسال معتبر بوده و به آثاری كه پس از اين تاريخ ارسال شوند امتيازی تعلق نمی‌گيرد.

خاطر‌ نشان می‌سازد، مراسم اختتاميه مسابقه وبلاگ‌نويسی«عطر تربت» همزمان با شب اربعين حسينی مصادف با 31 دی‌ماه 91 برگزار خواهد شد.

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توتانيد به وبلاگ جشنواره به آدرس www.atr-e-torbat.blogfa.com مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.