برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی دانشجویان اصفهانی با مضمون استکبار ستیزی

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري مهر؛ مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت: در دانشگاه های استان اصفهان مسابقه وبلاگ نویسی با مضمون استکبار ستیزی برگزار می شود که تاکنون 70 مورد در این خصوص وبلاگ نویسی کرده اند.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، رضا صفری ظهر سه شنبه در نشست خبری خود در جمع خبرنگاران از تهیه بیانیه دانشجویی به نمایندگی دانشجویان برای قرائت در روز راهپیمایی 13 آبان اشاره کرد و اظهار داشت: به مناسبت این روز ویژه نامه‌ای برای چرایی تسخیر لانه جاسوسی، مبارزه و قطع رابطه با آمریکا تهیه و نیز پوستر، بنر هم تهیه شده است.وی از برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی و ارسال 60 تا 70 مورد مطلب خبر داد و افزود: با مضمون استکبار ستیزی دانشجویان می توانند مطالب خود را در این مسابقه وبلاگ نویسی شرکت دهند .

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اصفهان تصریح کرد: امسال در دانشگاه ها، ایستگاهی با عنوان ایستگاه اندیشه و استکبار ستیزی نفی سلطه و مبارزه با ترفندها با ایجاد حساس کردن و جریان سازی دانشجویان نسبت به واقعه 13 آبان در دانشگاه‌ها برپا می‌شود.

وی یکی دیگر از اقدامات در دانشگاه ها را نمایش “فیلم امریکایی آرگو” برشمرد و گفت: این فیلم بر علیه روز تسخیر لانه جاسوسی ساخته شده است.

صفری گفت: امسال تعداد قابل توجهی از دانشجویان را به صورت خود جوش از طیف‌های مختلف به راهپیمایی ترغیب می کنیم.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.