مسابقه وبلاگ‌نویسی نماز

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از پايگاه خبري تحليلي حفا نيوز؛ رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی در جمع وبلاگ‌نویسان دینی این استان از برگزاری مسابقه وبلاگ‌نویسی با عنوان «نماز» هم‌زمان با سراسر کشور خبر داد.
به گزارش خبرنگار فارسي مچ، حجت‌الاسلام والمسلمین کمیلی، رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی  در جمع وبلاگ‌نویسان دینی با بیان اینکه عرصه تبلیغ دین عرصه فراگیر است، گفت: دشمنان دین به این نتیجه رسیده‌اند که برای مبارزه با یک کشور باید به فرهنگ آن ضربه بزنند.
وی افزود: صیانت از دین اسلام تنها وظیفه روحانیت نیست بلکه همگان وظیفه دارند با استفاده از روش‌های ممکن از دین حفاظت کنند.
حجت‌الاسلام کمیلی تصریح کرد: یکی از روش‌های صیانت از دین انتشار محتوای دینی در فضای مجازی است که وبلاگ‌نویسان دینی خراسان جنوبی به خوبی این عمل را انجام می‌دهند.
رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی از برگزاری مسابقه وبلاگ‌نویسی نماز در سراسر کشور خبر داد و گفت: ستاد اقامه نماز کشور اقدام به برگزاری این مسابقه کرده که امیدواریم وبلاگ‌نویسان دینی خراسان جنوبی نیز در این مسابقه شرکت کنند.
وی یکی از ارکان دین را نماز دانست و پیرامون آثار فردی اقامه نماز افزود: شست‌وشو و بازداشتن از گناه، نورانیت شخص نمازگزار، توجه خاص خداوند به بندگان، اجابت دعا و رفع بلا از آثار فردی اقامه نماز است.
رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی با بیان روایتی از پیامبر(ص) گفت: پیامبر گرامی اسلام(ص) می‌فرماید: هنگامی بنده‌ای وضو می‌گیرد و به مسجد برای اقامه نماز می‌رود مورد لطف خداوند قرار می‌گیرد.
حجت‌الاسلام کمیلی خاطرنشان کرد: وبلاگ‌نویسان باید جامعه را با فواید نماز و عقوبت ترک آن در فضای مجازی آشنا کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.